Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóvá tegyem az egyik barátnőm...

Szóvá tegyem az egyik barátnőmnek, hogy láttam amint két lánnyal engem beszéltek ki?

Figyelt kérdés

A minap a megállóban vártunk, én épp más társaságban voltam.Tudni kell azelőtt voltam új frizurát váltani.

És láttam, amint az egyik barátnőm mond valamit két ismerős lánynak, majd rámnéztek mind. Én közbe beszélgettem valakivel, és mikor odanéztem hirtelen elfordultak. Majd a lány újra nézett, és a másik kettő is kidülledt szemekkel egy darabig.

Gondoltam szólok neki,hogy máskor figyelmesebb legyen ezen a téren, és legalább úgy csinálja,hogy ne vegyem észre.

Mit gondoltok?


2015. nov. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tulsagosan raersz.
2015. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak az új frizurádat nézték meg, ez még nem kibeszélés.
2015. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokjál hozzá, hogy mindenkit kidumálnak a háta mögött. Pont arról dumálnak többet, aki sikeresebb, jobban irigyelhető. Kisebb rosszindulatú megjegyzésen még akkor is kár filózni, ha azt közeli jó ismerős tette.

Ha meg szembesíted vele, az csak elmérgesíti a helyzetet.


Persze ha durván aljasul dumálnak ki a hátad mögött (akár hazugságot terjesztve, akár egy titkodat), akkor azt már nem megbocsátható.

2015. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vannak dolgok, amit nem kell és nem is szabad túlreagálni.

De a privát véleményem az, hogy barát és haver között óriási a különbség.

Egy barát az soha nem beszél ki! Nekem megmondhatja, sőt el is várom, hogy megmondja a tutit!

Őszinteség, bizalom, nyíltság, nálam ezek a mérvadóak egy baráttal kapcsolatban.

2015. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!