Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni a büdösségük...

Mit lehet tenni a büdösségük ellen?

Figyelt kérdés

Tudom elég bunkó dolog de már komolyan nem bírom 2 osztálytársamnak a szagát.

testvérek egyébként. és nem tudom hogy nem érzik saját magukon vagy mi..?! Minden tesi után r@hadt büdösek. és nem fürdenek otthon és már teljesen a bőrük átvette ezt a szagot. Mindig mikor bemegyünk a terembe mondjuk hogy fúú de büdös van. és így sem esik le nekik.

Óvatosan és nem bunkó-an hogyan mondjuk meg nekik? A tanárunk azt mondta szóljunk nekik tesi óra után. De mit mondjunk?


2015. nov. 30. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

amikor általános iskolába jártam (jó régen) volt egy osztálytársnőm ő nagyon büdös volt mindig aztán vettünk neki mikulás csomagot amit telepakoltunk tusfürdővel samponnal szappannal meg törlőkendővel

utána vette.. de ugyanolyan büdi maradt.. :-/ láthatóan nem érdekelte :D

2015. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek betegség oka a büdösség, mivel testvérek lehet genetikai.
2015. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
9gyerek van a családba. elég koszosok úgyhogy nemhiszem
2015. nov. 30. 18:39
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg az egyik jó nagy darab is. 15 éves és hetedikes
2015. nov. 30. 18:39
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
gondolom nincs pénzük...
2015. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
9 gyerekkel, valószínűleg nagyon nehéz körülmények között él a család. Előfordulhat, hogy nincs is fürdőszobájuk, mindennel nagyon kell spóroljanak. Ezt valahogy, nagyon finoman kell nekik jelezni, biztos van elég bajuk. Inkább a tanároknak kellene a szülőkkel beszélni, családlátogatást tartani, lehet segítségre van szükségük, de szégyellnek kérni.
2015. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk is volt általánosban büdös osztálytársunk, annyira büdös volt, hogy az hihetetlen, aztan amikor a tanárok sem bírták már elviselni, hoztak neki szappant a suliba, és mondták neki, hogy tusoljon le az öltözőben.
2015. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
58%
Nekem is volt egy büdös osztálytársam és nagyon utálta az egész osztály. Senki nem mert nekiszólni neki mi is mindig így célozgattunk aztán egyszer mögé ültetett engem és a egy oszt.társam a tanár egy dupla órára és olyan idegesek lettünk mert már nem bírtuk tovább, hogy konkrétan közöltem vele, hogy "Hallod, Bogi K..v@ büdös vagy kezdjél már magaddal valamit mert már mindenkinek elege van" aztán akkor szóltak a többiek is meg a tanár is és azután már nem volt büdös. Jó néha volt még szaga de akkor is keményen szóltunk neki és utána már nem volt büdös. Szval én azt tanácsolom, hogy konkrétan közöljétek vele mer ezek nem értenek a finom célzásból. ui. és ne ti vegyetek neki tusfürdőt neki is biztos van anyja
2015. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
40%
Amit a 7.es válaszoló írt az nagyon komoly, biztos égett a pofája Xddddddddddddddddd
2015. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Biztos nincs pénzük... Egy szappant csak tudnak venni.
2015. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!