Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen a tanárom? Állandó...

Miért ilyen a tanárom? Állandóan piszkál most meg behívatta a szüleim.

Figyelt kérdés

Nekem apum orosz anyum meg magyar és Oroszországban éltünk,nem rég költöztünk ide.Mióta megszülettem oroszul írok és megszoktam azt az írást.Persze tudok magyarul beszélni,olvasni és írni is csak kézzel ez a folyóírás nem nagyon megy.Inkább külön írom a betűket de mégis lassan írok és csúnyán is.Barátnőim el tudják olvasni akkor nem értem a tanárom miért nem.Minden órán meg mondja hogy rondán írok és tanuljak meg magyarul mert meg buktat.A dolgozataimat áthúzza egy vonallal és rá írja az 1-et.


Annyira ideges lettem hogy legutóbb meg írtam neki oroszul az egész dolgozatot és akkor levitt az igazgatóhoz megmutatta a lapom és behívta a szüleim ők meg nem túl kedvesek voltak a tanárommal és azóta még jobban utál.Meg fog buktatni.Mit csináljak?


2015. dec. 1. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba tanulok ha ez fontos.
2015. dec. 1. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj az igazgatóval kel beszélned. Mutassd meg az igazgatónak a magyarul írt dolgozataid,amiket áthuzott.

Beszélj az igazgatóval arról hogy te csak nem rég költözztél ide és csak így bírsz irni magyarul,de nem tartod igazságosnak amiért meg se próbálja elolvasni,és mert megjegyzéseket tesz

2015. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A gimnázium nem bölcsöde, ott már keményebbek a követelmények és neked igazodni kell hozzájuk. Vagy jobban fogsz igyekezni, vagy egy évet halasztasz és bepótolod a hiányosságaid
2015. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás nem megoldható? A igazgatóval lehetne beszélni szerintem.
2015. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudja az igazgató hogy most jöttünk ide.Nem akarok iskolát váltani mert itt már vannak barátaim és a többi tanárral is kijövök.
2015. dec. 2. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Fenyegesd meg h felnyomod az egyenlő bánásmód hatóságnál, mert egyértelműen azért zaklat mert külföldi vagy félig.

Meg persze csinálj meg pár szépírás gyakorló feladatot, h bizonyítsd h igyekszel.

Ezen kívül kérj szóbeli felelési lehetőséget abból amire karót adott m nem tudta elolvasni.

Más tantárgyakból is ez van, v csak ő "nem tudja elolvasni"? Mert ha a többi tanárnak megy, neki kéne inkább olvasás korrepetálásra járni:)

2015. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Endr 72 ***** válasza:
Ha van orosz alvilági kapcsolata a szüleidnek,szólni kell neki,hogy látogassa meg a tanárt.Utána ha még él,minden rendben lesz..Viccen kívül,elmondanám a dirinek hogy mi a pálya..Ez nem árulkodás,ebben a korban,és helyzetben már neked is vannak jogaid.Egyszerűen nincs joga ehhez a bánásmódhoz.A helyedben én tovább mennék,vannak olyan hivatalok ahol ilyesmivel foglalkoznak,de nem muszáj egyből ilyenhez nyúlni..
2015. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!