Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdhetnék ezzel a helyzet...

Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Kézilabda edzésen van egy lány, aki szerintem nem fogadott el. Már 2 éve járok és velem soha se "baromkodott". Lehet nem szeret. Meccseken is így érzem. Velem vagy vele van a baj? Már nagyon gondolkodok, hogy abba hagyjam-e vagy sem... Nem csak miatta. Csak úgy érzem nem az én utam, viszont a többiek nem mennek bele, hogy hagyjam abba...

2015. ápr. 30. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem vagy neki szimpatikus de nem akar megbántani. Én is inkább távol maradok attól az osztály társtól akit rühellek, mert tudom, hogy a többiek meg teszik neki a szépet, hogy szeretik, de ha én beszólnék a delikvensnek akkor az egész osztály nekem esne, mert én valahogy mindig magamat helyezem eléjük és ezért még kevésbé kedvelnek. Szóval semmi gond. Nyugi és ne hagyd abba.
2015. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, ha egy társaságban kettőnél többen vannak, ott is az egyiket úgyis jobban kedveled, mint a másikat. Egy csapatban játszanak huszan, nyilván lesz olyan, akinek nem vagy szimpatikus, de ez egy teljesen normális jelenség, nem kell ennyire a szívedre venni...
2015. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak miatta ne hagyd abba.

Olyan ember írja az életedet, akit nem is kedvelsz?

Amúgy nem lehet mindenki szeretetét kivívni, ne ez legyen a fő cél.

2015. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!