Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolaban mindig piszkalnak...

Az iskolaban mindig piszkalnak a lanyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/L vagyok 8-os es allandoan csufolnak, lehet hogy azert, mert en vagyok a legalacsonyabb az osztalyban, meg allandoan mondjak hogy sovany vagyok, de en erre nem tehetek semmit mert en ilyen vagyok, ja meg fiatalabbnak nezek ki. Regen visszaszoltam nekik es akkor halgattak,de megint keztek. Mit tehetek hogy abbahagyak?

#Piszkalnok az iskolaban #Csufolnak az iskolaban #Csufolnak a lanyok
2015. dec. 6. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt meseld el a szuleidnek. Ha szeretnek, akkor mindent megfognak tenni annak erdekeben, hogy tobb ilyen ne forduljon elo. Ezt bizd rajuk, ne gondold, hogy ciki ha segitseget kersz toluk.
2015. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bandi6891 ***** válasza:
Igen szülői segítség plusz védd meg magad,szólj tanároknak,talán találsz olyan tanárt aki fokozottabban védelmezi a gyengébbeket és helyre teszi a hülyéket.Ha ezek nem segítenek:igazgató.Kérjél segítséget mert ez még rosszabb lesz ha középsuliba mész.
2015. dec. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt már csináltam előbb is, akkor sem segített.
2015. dec. 7. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magamat, a kotekedők ellen a legjobb ha nem gerjeszted őket, magyarul nem foglalkozol velük, akkor ráunnak előbb utóbb
2015. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, volt egy autó balesetem ami miatt le lassultam és ezért piszkáltak, szóltam ofönek azért is piszkáltak bárkinek szóltam, jött a közép iskola mindenkivel bunkó voltam flegmáztam és hirtelen lettek "barátaim" szoval ez az egész irigységen alapul mert mint mondtam voltam én is közép pontba és itt ezek voltak ki beszélve, én a helyedbe meg kérdezném h mi a bajuk veled és nekik ez hogy esne, nálam ez be vált és igy minden tisztázva van :)
2015. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!