Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy úgy váltatok el egy tanártól, hogy gyulloltétek egymást? 😪☹de közbe meg bűntudat gyötört emiatt😡

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tanárt csak akkor gyűlöltem, ha okot adott rá, ez az ok a szemét viselkedése volt (ok nélküli, eltúlzott büntetés, nevetségessé tétel osztály előtt, csípkedés, fülhúzogatás, kivételezés a kedvencekkel).Sosem gyötört emiatt a bűntudat, nem tettem rosszat azzal, hogy gyűlölöm.Ilyen viselkedés után egyszerűen nem érdemel mást.Az egyetlen, ami miatt gyötrődöm néha, hogy nem tudok jól kicseszni vele , de jön még kutyára teherautó! Pedig lassan 30 éves sérelmek ezek...
2015. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ilyen velem soha nem volt. De ha te bűntudatot érzel, akkor nem hinném, hogy valós gyűlöletről van szó, sokkal inkább csak haragszol rá valamiért, nem? Vagy tisztában vagy vele, hogy neki van igaza és nem lenne okod haragudni, csak ezt nem akarod magadnak bevallani, és emiatt érzel így, nem?
2015. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ő gyűlölt-e engem, azt nem tudom, de én gyűlöltem tanárt. Okom volt rá: a trehányságával, önzésével kis híján tönkrette az életemet. Hosszú idő idő után tudtam neki csak megbocsátani.


Nem volt bűntudatom, miért is lett volna? Az ő bűne volt, nem az enyém.

2015. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A biosztanárommal. De bűntudat egyáltalán nem gyötör. 4 év háború után, mindketten örültünk hogy elváltak útjaink.
2015. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van 2, akit nem szeretek, egyiküket gyűlölöm . és jó okot is adott rá, kár, h nem állitottam etikai bizottság elé..
2015. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, méghozzá okkal. Bűntudatom viszont nem volt miatta.
2015. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két tanártól váltam el úgy hogy utált... igazából ők kb mindenkit utáltak és ez kölcsönös volt szóval nem hiányoznak.
2015. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12.-es, szóval sajnos még nem "váltunk el" egymástól, de már rohadtul várom azt a pillanatot, hogy ne kelljen ennek a vén qrvának a pofáját bámulnom heti 4 órában. Bűntudat nem fog gyötörni, ennyire erkölcsileg 0 embert rajta kívül még egyet nem ismerek.
2015. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!