Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne bántsanak?

Mit tegyek, hogy ne bántsanak?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok, és a suli pokol számomra. Már minden nap gyomorideggel megyek be, mert az osztálytársaim meg más srácok is folyton megaláznak, bántanak. Kétszer váltottam már suli, nem merem otthon megmondani, hogy innen is menni szeretnék. Próbáltam barátkozni, de sajnos nehezen megy. A többi fiú pedig kikezdett, mert hogy szerintük lányosan viselkedem. Olyan hobbijaim vannak, ami szerintük b..is. Nem szoktam verekedni, csúnyán beszélni, és nem tudom megvédeni magam, mert egyszerűen annyira lefagyok olyankor. És félek is tőlük. Piszkálnak mert jól tanulok, mert csendes vagyok, mert béna vagyok a fociban, mert nem csajozok. Mindenért bántanak. Már órán sem merek meg se szólalni, mert akkor is gúnyolnak, belémkötnek. A folyosón direkt nekem jönnek, hozzálöknek a falhoz, padhoz. Focin felrúgnak. És nálam jóval nagyobb, idősebb srácok is. Tavaly nevelőszüleim már szóltak ezek miatt az osztályfőnöknek, de pár hét után újrakezdődött minden. Már nem merek szólni otthon sem.

2015. dec. 27. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Irigyek rád

Nagyon sajnalom,de tarts ki,te egy kulonleges ember vagy,nem ugy,mint ők. Gondolj arra,hogy milyen jo,mert par ev múlva te egyre ertekesebb, intelligens emberré valsz,mig ők megmaradnak az alacsony kis,primitiv szintukon. Mindig maradj onmagad,ne hasonlits rajuk soha legyel eros.

2015. dec. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

[link]


Ki kell lépni az áldozatszerepkörből.

Nem véletlenül piszkálnak, mindenhol vannak olyanok akik a gyengébbeket bántják.


Érdekes kérdés legutóbb a metróra felszállt egy ember rózsaszín lányos hátizsákkal. Alapból torkunk szakadtából kiröhögtük volna, viszont nagyon rémisztő sittes kinézete volt. Kopasz erős, mogorva. Senki se mert még csak rá se nézni. Ezt az embert biztos megdicsérnék, ha arról mesélne, hogy szeret sütni és a jégkorcsolya a kedvence, sőt még azt hazudnánk, hogy a mi kedvencünk is.


Ez van, van aki megteheti, hogy lányos táskával jár kel a városban és mégsem merik kigúnyolni. :)

2015. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te normális vagy, ők idióta kisgyerekek. Nekem is pont hetedikben volt ilyen gondom, ugyanezeket tették velem is, mint veled. Én lány vagyok, szóval még inkább tudtak piszkálni, mert gyenge voltam, és nem mertem megvédeni magam. Borzasztó volt, sosem akarom újra átélni. Muszáj változni, mert ez így nem mehet tovább. Ha nagyon eldurvul a helyzet, akkor szólnod kell valakinek. Nekem egy évig tartott a piszkálódás. Hetediktől nyolcadikig. Középiskolában már megváltoztam, soha nem piszkáltak. Már leérettségiztem, és azóta se érnek piszkálódások. Nekünk kell változni először, és nem szabad utat engedni a kínzásoknak.
2015. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ó,Istenem hová fajult a világ,ahol a tanulás,olvasás,intelligens dolgok már nem "menők"?én büszke lennék rád,és te is legyél büszke magadra,különleges ember vagy,nem több náluk,de nem is kevesebb.

Ezt a videót küldöm neked,nekem nagyon segített.


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Gyönyörű dolog leküzdeni minden akadályt,minden ellenséget és túlszárnyalni őket.

2015. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha vki más, mint az átlag, mindig is szúrta az átlag szemét. Próbálj kitartani, akik így viselkednek veled, azoknak a társaságára nincs is szükséged. 7-es létedre nagyon intelligensnek tűnsz, valószínű ez az oka a piszkálódásnak, őket ez zavarja. Éltessen az, hogy 15 év múlva ők lesznek alád beosztva a munkahelyeden, vagy te fogod őket alkalmazni. Na akkor piszkálódjanak! :) Ezt az időszakot túl kell élni, próbálj olyan barátokat találni, akikkel hasonló az érdeklődési köröd, akár interneten is.
2015. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért bántanak, mert más vagy mint a többi, ők pedig félnek az ismeretlentől, az állatoknál is ugyan ez a reakció figyelhető meg, ez őket minősíti nem téged.
2016. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!