Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert felek ennyire?

Miert felek ennyire?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy amikor iskolaba megyek indulaskor mindig gyomorgorcsom van,es olyan ideges vagyok meg feszult,es remegek mint allat. Ez ev eleje ota igy van. Az osztalytarsaimmal nincs vmi jo viszonyom,tavaly jobb volt,csak ebbe az evbe meg paran kikozositettek,es nem vagyok a baratkozasrol valami hires ugye, szoval ez is baromi nehezemre esik,es meg egy ok amiert stresszelek nap mint nap. Amikor beszelgetek emberekkel,mindig gorcsos vagyok,sokszor dadogok,vagy osszevissza beszelek,es mar izgulok,hogy jaj biztos hulyenek nez, a masik, meg akivel nem tudok beszelni,mar rogton felek, hogy biztos velem van a hiba..

Sok emberrel ugy mond inkabb koszono viszonyban vagyok (az osztalyommal annyira se..) , de nem merek jobban kezdemenyezni,mert felek hogy besulok.. Egyedul egy baratom van a suliba,aki ugymond az igazi,de o par honap mulva erettsegizik,es talan ez az amitol nagyon felek, hogy mi lesz velem majd nelkule. Mivel meg en jo par evig itt leszek..

Raadasul az emberekbe se tudok megbizni..most csalodtam nemreg az allitolagos "igaz" barataimba,es igy a sulibol kb az osszes megszakitotta velem a kapcsolatot,akivel regen joban voltam (korombeliek,akik meg itt lesznek jo par evig),es ok meg nagyon idegesitenek mert direkt mindig a szemem elott eroltetetten hahotaznak,mutatva hogy milyen jol erzik magukat - nelkulem.

De nagyon rossz igy tenyleg,mivel mar nehezen bizok meg akarkibe is,es ez a magany annyira megol belul,hogy mar nem tudom mit tegyek :( mas suliba nem akarok menni,mert azert van annyi buszkesegem, hogy nem alazkodok meg ennyire,meg jo hire van az iskolanak is,csak az emberek ernek egy kopesnyit se.

A vonzas torvenye, ill. Pozitiv gondolatok napi mondogatasa (pl. Minden rendben van korulottem,eros vagyok) tudnanak segiteni? Hogy joheten meg az onbizalmam? Amugy egyaltalan nem ilyen felenk vagyok, edzesen mindig jol elvagyok a tarsaimmal, tavaly is nagyon elenk voltam es vidam mindig suliba,most meg ahogy csalodott vagyok ez vhogy megszunt ,es vissza akarom kapni a regi enemet annyi sok barattal es nevetessel!! Mert igy nem lesz jo meg 4 evet atveszelni :/

16/L



2016. jan. 5. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg uj barátokat szerezni

De miért közösitettek ki?

2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1.Nyugodj meg 2.Vegyél bátorságot magadon és ismerkedj 3.Ne félj attól,hogy felsűlsz..mert avval csak jobban leégeted magad..Ha elmegy a barátod..akkor ismerkedj új emberekkel mint ahogy a 2.-es pontnál is írtam..4.Ha a lányokkal nem megy az ismerkedés..akkor beszélgess fiúk-al..hidd el ők nagyobb zavarba vannak egy beszélgetésnél mint a lányok.Remélem tudtam segíteni egy kicsit 15/F
2016. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

becamanu, ha akarod privibe akkor letudom irni!

Utolso, koszonom :) megprobalom megfogadni a tanacsod:) csak a fiuk is,oket inkabb a foci erdekeli,vagy ha nem az,akkor a pia meg a cigi..es ez nem en vagyok..szoval igy nehez szoba elegyedni nagyon, ha nincs kozos erdeklodes :/

2016. jan. 5. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ird le nyugodtan
2016. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is leírhatod,hátha tudok segíteni :) 2. voltam.
2016. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés :)
2016. jan. 6. 15:51
 7/7 anonim válasza:
Nekem is leírhatod, hátha én is tudnék segiteni 18/F
2016. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!