Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nekem van igazam?

Sanya456123 kérdése:

Nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Egyik nap a suliban dolgozat írás előtti szünetben mindenki átvette a tananyagot! Oda jött hozzám az egyik osztálytársam aki barátom akivel nem vagyunk annyira közeli barát viszonyban de jól kijövünk. Az üvegen ott volt az üdítős palackom és leverte de ok nélkül ekkor én feltettem nyugodtan gondoltam hagyjuk egy félpercel később megint odajön megfogja a könyvemet és ledobja a földre erre feláltam és meg kérdeztem mi a baja velem nem mondott semmit csak p4óbált megütni ekkor én elhajoltam az ütés elől és hason ütöttem ahogy bírtam az ütés talált de nem volt semmi nyoma ekkor meg mindenki kiakadt hogy normális vagy mondhattam bármit ezek akkor is folyamatosan mondták hogy hogyan lehetek ilyen hülye

#igazságtalanság #bunyó #barátság suli
2016. jan. 12. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hihető történet
2016. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt mosr iróniával írtad vagy komolyan
2016. jan. 12. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem:

Nem kellett volna megütnöd de mondhatod azt is igazából hogy megijedtél hogy még ütni próbál és rekfex volt meg önvédelem..ilyesmi.

Végülis magának produkálta de megütni nem kellett volna szerintem.

2016. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért szted el kéne hinnünk hogy valaki akivel jóba vagy hirtelen oda megy minden ok nélkül,lelöki a cuccaid,szó nélkül le akar csapni,erre te hasbavered mert gyorsabb vagy?
2016. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért ütöttem meg mert 1. adlearin 2. igazán nem értem mi baja volt velem és ezek előtt sokszor csinált olyanokat hogy csak ok nélkül megfokta a táskámat és kidobta a kukába meg ilyenek
2016. jan. 12. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan tetted, de azért máskor ne verekedj.

Elég lett volna csak elhajolni az ütés elől talán.

2016. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4: mért szerinted ki lenne olyan hülye hogy kitaláljon egy ilyen sztorit csak azért hogy sajnálják? Amúgy szerintem alapból defektes ez a gyerek
2016. jan. 12. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj hármas, miért vagy ilyen pacifista?

Ha megpróbál megütni üss vissza, nem is kérdés.

Ja és mégvalami: Miért van az, hogy egy csomó kérdésre bekommentelitek, hogy "Jajj, hát ez bizos kamu kérdés"

Két lehetőség van: AZ vagy NEM AZ. Mivel az oldalnak eleve a segítségnyújtás a célja, eleve a másodikat kell feltételezni.

És ha kamu kérdés? Ne válaszolj és kész, azzal úgyse mész semmire, ha ismeretlenekkel vitatkozol a neten.

2016. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól el kell verni az ilyen köcsögöket. (csak hát ugye iskolában ilyet nem szabad meg botrányos)
2016. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A véleményem a következő,te hulye vagy
2016. jan. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!