Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ténleg 'szánalmas különc' vagyok?

Ténleg 'szánalmas különc' vagyok?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdésem az lenne, hogy ténleg szánalmas különc vagyok-e úgy ahogy mondják?

A suliban mindig piszkálnak, mert egy történetet írok. Sokszor hívnak Dáliának, mert ez van a füzetem borítójára ráírva, amibe írok ugyanis a főszereplőt így hívják. Csöndes vagyok, és visszahúzódó ennek ellenére mindig találok magamnak társaságot, ha félre akarok vonulni. Olyan 4es 5ös tanuló vagyok, ha kapok egy hármast mindenki nagyképűen mondja, hogy mennyire béna vagyok. De ha nekik van 1esük akkor mindenki dögöljön meg, rajtuk kívül.



2016. jan. 12. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2016. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Tök mind1 milyen vagy, egyszerűen meg kell tanulnod bánni az emberekkel. Lehet valaki ugyanilyen mint te, úgy hogy mellette mindenki szeresse is.
2016. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Különc az lehet, hogy vagy, de én nem tartalak szánalmasnak. Ha boldog tudsz lenni így, akkor nem számít mások véleménye.
2016. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mcgalagony17 ***** válasza:
88%

Én is hasonlóan viselkedtem az összes iskolámban- kivéve az utolsó OKJ-t- azzal a különbséggel, hogy csak 1-2 barátnőt találtam osztályon kívül... Ki lehet bírni :) Sokkal többre mész azzal, ha egyedül egyéniség maradsz, minthogy betagozódsz egy klikkbe, ahol csak addig "szeretnek", míg játszod a szereped... Gondolj arra, hogy az iskolai közösségek tagjai úgyse tartják a kapcsolatot később, vagy legalábbis ritka esetben- az én tapasztalataim szerint. Szóval fel a fejjel! ;)


22/N

2016. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen különc vagy, de ne törődj vele! Ha barátokat akarsz csak keresd meg az olyanokat mint te!
2016. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!