Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy szoktassam le osztálytárs...

Hogy szoktassam le osztálytársamat az irreálisan sz r poénjairól? 16/F

Figyelt kérdés
Osztálytársam már hosszú hónapok óta bombáz sz rabbnál sz rabb poénokkal, és nem érti meg, hogy nem viccesek. Egyik se. Ha mondom neki, hogy nem vicces, akkor én vagyok a bunkó, de ha előállok egy ugyanolyan béna poénnal, ő egyből az orrom alá dörgöli h "háááát ez de sz r volt". Bizonyos okokból kifolyólag nem hagyhatom csak úgy ott legtöbbször a "poénjaival" egyedül, ezért kérdezlek titeket, hogy mit mondhatnék neki, vagy hogyan viselkedjek. (ha nem röhögök egy számára vicces poénon akkor f szsz pó vagyok szerinte)
2016. jan. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Probald megerteni a poenjait. Biztosan viccesek csak te nem vagod oket :)
2016. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Értem őket de mind unalmas szóvicc, pl mondom h "Nagyon.", erre ő meg válaszol hogy "Milyen nagyon? Nem nagyoff?". De tipikus az alma helyetti alholnap vagy az eszed helyetti szomorúság (értsd e.szed=sad=szomorú)
2016. jan. 14. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. :D
2016. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez beteg elme. :D Amúgy mondd meg neki, hogy téged nem ezek a viccek érdekelnek. A vicceknek különböző típusai vannak, mindegyikhez kell érzék. Neked ezekhez nincs, nem tetszenek és kész, így hagyjon velük békén. Lehet ezt kultúráltan, tényekkel alátámasztva, tudományosan megmagyarázni. Hidd, el fogja fogadni! ;)
2016. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
néha néha persze azok tudnának lenni de egész nap aztán hazafele menet is elég idegesítő
2016. jan. 14. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd akkor ott, hogy bocs, de fárasztó vagy, lehet szerinted vicces, szerintem csak szánalmas.
2016. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, szerintem jó a humorérzéke, mi egész nap a barátaimmal ilyen poénokkal fárasztjuk egymást, mégis jól kijövünk és ha túl sokat dumálunk, a végén már erőnk sincs nevetni. Na jó, azért van...( Miután kiröhögtem a lelkem, 3 napig izomláza volt a hasamnak a nevetéstől)
2016. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csapj a homlokodra és mondd hogy "Idióta". Legalábbis én ezt szoktam. 😋
2018. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!