Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megérné iskolát váltani?

Megérné iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Az osztályomba talán egy emberrel vagyok jóba a többieket pedig nagyon nem bírom és hát ez az értés kölcsönös. Állandóan összesúgnak a hátam mögött kibeszélnek beszólogatnak. Nekem ebből mar elegem van. Ma mar gyomorgörcsöm van a holnap miatt,hogy megint suli.

Emelt kémiánk van és en nem vagyok jo belőle most éppen meg lesz a kettes (beiratkozáson nem szóltak róla)

Nem bírom hogy állandóan kémiára kell tanulnom és nem is éri meg.

A tanároknál állandóan megy a kivételezés.

A szüleimnek meg nem beszéltem az iskola valtásrol,de felek hogy nem mennének bele..



2016. jan. 17. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg nem érzed jól magad, akkor menj el. De mi az, hogy nem szóltak az emelt kémiáról?
2016. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt en se ertem miért nem szóltak hogy emelt kémia lesz, teljesen lesokkoltam amikor megtudtam
2016. jan. 17. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy menj át egy másik osztályba a sulidon belül, ahol nincs kémia és más az osztályközösség
2016. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy osztály van.nincs másik..:/
2016. jan. 17. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné iskolát váltani. Régen velem is ez volt csak én 1 emberrel sem voltam jóban. Képzelheted milyen sz@r volt. Aztán iskolát váltottam és az új osztályomat szeretem,vannak barátaim.úgyhogy szerintem vàlts iskolát és sok sikert:-)
2016. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!