Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Komolyan ez lenne 2016? .

Komolyan ez lenne 2016? .

Figyelt kérdés

Igazabol mar arra a pontra jutottam, hogy egyaltalan nincs egy db igaz baratom se,mivel fakepnel hagytak egy kis hibam miatt, es meg meg se hajlandoak ezt beszelni,mert nem hallgatjak meg amit mondok stb..nem is ezzel van a baj,h mar teljesen levegonek neznek (nyilvan rosszul esik,mivel azt hittem, igaz baratokrol van szo) ,hanem hogy ok iden eleg 'menok' lettek az osztalyban (a suliban meg mindenki gyokernek tekinti oket,csak a kicsik nem). Na de szval, en azt vettem eszre,hogy teljesen elzarkoztam igy az osztalytol,meg ok is tolem. Mivel az ex barataim eloszeretettel hangoztattak mindenkinek, hogy en milyen kocsog lettem,meg inkabb legyek az uj barataimmal..(foleg h jelenleg nincsenek is uj barataim xd) na de ez a lenyeg, hogy teljesen ertelmetlen felfogasuk van,es ezzel hulyitettek mindenkit addig,amig meg nem haragudott ram az osztaly..akivel regen joban voltam,azok ugy neznek ram,mint a mosott szarra,raadasul egy osztalyfonoki oran is nekem alltak,hogy nem igaz,hogy ilyen csendes es zarkozott vagyok,es miert nem megyek oda valakikhez beszelgetni,meg milyen szerencsetlen vagyok..en ertem,hogy miota meg lettem bantva,tenyleg magam kore epitettem ilyen falakat,de hat istenem, ha meg odamegyek adott kis csoportokhoz,azok meg vagy tojnak a fejemre,vagy bamulnak egy ideig,aztan sz*rnak ram ujbol... Ami rosszul esik,mert engem piszkalnak emiatt,hogy en vagyok a hibas,meg velem van a baj..konkretan penteken sirva mentem haza sulibol,mert mar teljesen ki voltam borulva,nem gondoltam volna,hogy ez idaig fog fajulni,hogy ilyen igazsagtalan vilagot fogok elni,ennyi kocsog emberrel...

Mas suliba meg nem akarok menni,mert ez eleg eros es jo hiru iskola,es imadom a tanarokat itt,csak az osztaly nagyon rossz..nehanyan meg is mondtak,hogy ok felem biztos nem fognak nyitni...ez is elegge rosszul esett,de hat, mar annyira csalodtam itt mindenkiben,hogy mar kedvem sincs idejarni,hozzajuk..meg se akarnak ismerni,aztan ok nelkul belekotnek az emberbe,meg a gondokra is tojnak...miert ilyen gonosz mindenki?

Mit tettem? Tavaly annyira szerettem idejarni,minden olyan jo volt,most meg cserben hagytak a barataim egy teljesen hulyeseg miatt es szonelkul.ez azt jelenti hogy rossz barat is vagyok? Pedig en mindig ra akartam erre terni,hogy mi a bajuk,es semmit se mondtak,meg kivontak a delutani programokbol,es a mai napig kerulnek nagy ivbe engem..pedig en csak a megoldast kerestem mindig a problemara :/ tvaly meg nem ugy tunt,hogy lenne vmi bajuk velem..

Igy meg teljesen egyedul vagyok,probalok nyitni,de hat ezutan az ofő óra utan,hogy szinte meg azok is engem hibaztattak,akikkel elvileg tok joban voltam (azthittem), meg azok is azt mondtak hogy velem eletukbe nem beszeltek... Jol esik 👏🏼👏🏼

Szerintetek mit csinaljak? Hogyan tudnek igy nyitni? Es lesz egyaltalan igy egy igaz baratom? Akik ugyanilyesmi helyzetbe vannak az oszt.ban,azokkal nem akarok baratkozni,mert teljesen mas kaliberuek vagy,nincs kozos tema sose. Nehez igy! :(



2016. jan. 17. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Olvassa végig, akinek kéz anyja van. Ne sajnáltasd magadat.
2016. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszokat pls
2016. jan. 17. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretném hinni,hogy osztálytársaid véleményét meg fogod cáfolni,melyhez néhány ötletet adnék!


Először is,nem az a fontos,hogy mások mit gondolnak rólad,hanem,hogy te magad mit gondolsz magadról.A mások rólad alkotott véleménye nem rólad,hanem róluk szól,s az maradjon az ő problémájuk!


Igyekezz koncentrálni saját erkölcsi értékeidre,s kövesd azokat!


Más:Bizonyára van olyan osztálytársad,aki pont olyan magányos,mint te vagy most.Ő könnyű terep,ahol barátot szerezhetsz.


Ehhez néhány trükk:

Figyeld meg,mit dícsérhetsz meg rajta őszintén,és menj hozzá kedves dícsérettel.Ha válaszol,a válaszából kérdezz valami kedveset.Míg válaszol,keress újabb kérdést válaszából!Rövid,nyitott kérdésekkel kérdezz!Az a nyitott kérdés,amire nehéz tőmondatban válaszolni.(Pl.Mit gondolsz arról,hogy...Hogy történt az,hogy...Mit éreztél akkor,amikor...)

Ha válaszol folyamatosan,néha olyanokkal"válaszolj"hogy nahát...csakugyan...na ne mod...hú...hmmm,stb.Ez azért kell,hogy tudja,még mindig ott vagy,és nem másutt jár az eszed.


Ha jól csinálod,az illető hamar megkedvel,s a vádakat cáfoltad.Hab a tortán,egy új barát,aki kincset érhet.

2016. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,probalom ezt tenni,van is egy ugymond olyan lany akivel szoktam lenni, de o jovore elmegy ugy nez ki mivel elkoltoznek :/
2016. jan. 19. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne próbálkozz újból a barátkozással. Racionálisan kell nézni a dolgokat, ha ennyire nem szeretnek az emberek akkor azt már nem fogod tudni elérni, hogy újra legyél valaki az osztályban (persze ha ez megtörténne annak csak örülnék). Én ugyan nem voltam kiközösítve de akik igen, azok közül csak azokat piszkálták és szólták le a hátuk mögött akik minden erőfeszítést megtettek, hogy nyalizzanak másoknak. Azok a kiközösítettek akik határozottak voltak legalább nem piszkálták csak nagyon ritkán.
2016. jan. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen..mondjuk én nem nyalizok senkinek se,sulin kívűl rengeteg barátom van,csak ez az osztályba vhogy nem sikerül..mert elégg unott- vagy nagyképű osztálytársaim vaNNak,akik szinte meg se hallgatnak ha mondok vmit,ezért lettem "csendes"..-.-" pedig nem akarok kiközösítve lennni,mostanában próbálok kedveskedni,de nem nyalizásképp,csak akivel lehessen beszélgetni legalább,és ne unatkozzak..csak ezt az én osztályomba nehéz elérni,elmenni meg nem szeretnék mert az ofőt imádom,de ha szarul fogom érezni magam jövöre is,akkor kénytelen leszek váltani..de hátha nem így lesz :)
2016. jan. 22. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként engem nem piszkálnak,max kiszoktak beszélni,mert ilyen "normálisak",de atudom, h a szemembe egyik se mondaná,mert ostobák :) és ez az egyik a régi lbm..hihewtetlen,hogy a barátságok hogy eltudnak romolni,szinte már úgy kezeljük egyymást,mintha idegenek lennénk,ami nagyon bánt ..:/
2016. jan. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!