Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám úgy szívatni a...

Hogyan tudnám úgy szívatni a szobatársam, hogy ő ne jöjjön rá, hogy az szándékos?

Figyelt kérdés

Most kaptam január elején egy új szobatársat és egy igazi kretén. Sokadik éve lógatja itt a lábát (a szülei pénzelik), így most nincs is vizsgája, mégis bent ül és nem hagy nyugodtan. Hiába mondom neki, hogy ne zajongjon, meg éjjel mikor visszaér a bulizásból, akkor ne verjen fel, de szarik rá.

Ha már nem tudom a saját helyzetem javítani, akkor szeretném elintézni, hogy az ő élete se legyen annyira egyszerű. Állandóan mondja, hogy átkéreti magát másik koliba, de még nem adta jelét, hogy lépett ez ügyben. Talán így rásegíthetnék.

Vagy legalább egy kicsit javítani a hangulatomon, mikor belefut egy-egy ilyenbe. Valami komolyabb kellene, mint a fogkefe a wc-be vagy beleköpni a gyúrós lötyijébe. Ez 1-2-szer elmegy, de nem lehet rendszert csinálni belőle, ráadásul ezt ő nem érzi meg közvetlenül és ha megérezné, akkor le is buktam. Az meg ugye nem lenne jó, mert akkor ő is elkezd szándékosan szemétkedni velem.



2016. jan. 24. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

"Hogyan tudnám úgy szívatni a szobatársam, hogy ő ne jöjjön rá, hogy az szándékos?"

Sunyi módon, aljasul.

2016. jan. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem kéreted át magad másik koliba? Azért akinek van egy kis esze, általában gyorsan rájön hogy nem véletlenül szívatják meg. Ülj le vele, kérdezd meg, hogy mikor kéri át magát, mond el neki őszintén, hogy mekkora kreténnek tartod, hátha lép. Gyorsabb mint csatározásokba belemenni.
2016. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Sunyi módon, aljasul." Valami konkrétabbra gondoltam.


Ne én költözködjek már egy ilyen idióta miatt, hagyjam itt a jó kolit, jó szobát.


Hogy kicsit érthetőbbé tegyen a kérdésem, olyanra gondoltam, hogy pl mivel lehetne beszórni a mosott ruháját, hogy utána egész nap vakarózzon. Egy ilyennél biztos nem az lesz az eső gondolata, hogy szívatom, hanem hogy valami került a mosógépbe.

2016. jan. 24. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Bogarak a szobátokba, penészfoltok mindenütt, áporodott szag. Igen, ezzel magad is szivatod, épp ezért biztos, hogy a kolira fogja hinni.

Én a helyedben elmondanám neki, miért vetem meg, aztán szivatnám nyíltan. Hidd el, sokkal szórakoztatóbb, és amúgy is az a véleményem, hogy ha félsz egy kis "csatározástól", akkor te vagy az, aki behúzza fülét-farkát, és neked kellene lelépni.


20/L

/Hat éve kolis. A 17 (!) eddigi szobatársa közül csak egyet utált.

2016. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!