Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » ELEGEM VAN az egyik tanáromból...

ELEGEM VAN az egyik tanáromból, állandóan csesztet, mit tegyek már?

Figyelt kérdés

Én soha nem zavarom meg az órát, soha nem csinálok semmi olyat ami miatt folyton baszogatnia kelljen engem...

Valamire rosszul válaszolok fél évig azon lovagol és mindenkinek elmeséli csak úgy.. A tanári karnak is.. amikor csak lehet felemlegeti a hülyeségeimet.. először még nevettem magamon, de most jöttem rá, hogy tipikus rosszindulattal emlegeti fel..

Ezek után már nem is merek válaszolni semmi kérdésre, de így meg ezzel cseszeget állandóan.

Sokszor direkt engem kérdezget olyanokról, amiről 100%-ig tudja, hogy nem tudom (senki sem tudná egész osztályból)

Sok embert fel sem szólít sosem, de engem 1 órán többször is és utálom.

Azt elismerem, hogy eszméletlen okos és nem is rossz tanár egy másik szempontból, de emberileg elég unszimpatikus személyiség.


2016. febr. 6. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnöknek és szülőknek szóljál. Ők majd intézkednek.
2016. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nézd a tanárok 90%-a alkalmatlan tanárnak és a sérelmeit a diákokon vezeti le.
2016. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerem... egy ilyen után meg ennél is jobban piszkálna, mint most..
2016. febr. 6. 18:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sok mindenkit piszkál csak úgy alapból.
2016. febr. 6. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Látja benned az intelligencia szikráját és próbál többet kihozni belőled, holott egy lusta disznó vagy. És még sértésnek is veszed.
2016. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Személyes dolgokkal is cseszeget, úgyhogy ez most nem jött össze :)
2016. febr. 6. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez ugyanolyan, mint az én volt töritanárom, aki egy frusztrált, idióta nő volt. Folyton mindenkit megalázó helyzetbe hozott, és pl. engem tényleg lusta disznónak hívott (nem mintha ne lett volna igaza valamelyest, na de ezt szebben is ki lehetne fejezni). Amúgy nem sértett meg egyáltalán, ez volt akkor a legkisebb rossz, amit mondhatott, mert mindig valamivel megalázott mindenkit, csak neki lehetett igaza; kioktatott pökhendi módon, aztán emiatt már senki se szólt hozzá az órájához, de nem is igényelte, mert minden törióra egy 45 perces monológ volt, és ez 4 éven át semmiben sem változott.
2016. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen tanárom. Nagyon jóban vagyunk, igazán kedvelem... Irónia off.

Szerintem semmit nem lehet tenni, bírd ki ezt a pár évet. Nekem már csak félév szerencsére. Szorítok neked.

2016. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szüleidnek szóltál már? Az osztályfőnöknek? Nem csak kötelező nehezítésnek vannak. Ők el tudják intézni,hogy ne piszkáljon. Attól, hogy tanár lett attól nem tett egy lépést a halhatatlanság felé.
2016. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!