Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, min változtassak?

Mit csináljak, min változtassak?

Figyelt kérdés
Az alap koncepció az, hogy folyamatosan magányosabb leszek az iskolában. Amióta elment a barátom egyedül érzem magam, a lány csapat (közülük az egyik tetszik) mindig a "hármas fiúk" körében mászkál és nagyon rosszul esik, hogy milyen jót nevetgélnek, én meg ülök a padban az idióta padtársammal, aki életre nem való...Tehát képletesen amióta elment a legjobb barátom azóta zuhanok a ranglétrán és a lányokat nem is érdeklem..külsővel nincs bajom inkább belül kéne változtatnom, próbáltam de nem ment...meg a másik. A lány az egyik "menősrác " válaszára vagy benyögéseire reagál, de ha én is mondok (ugyanazt én mondom csak előbb) arra meg semmi reakció..és nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek. Köszönöm, hogy elolvastad!

2016. febr. 7. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt ne felejsd el!


Soha ne keresd a szerelmet,a vonzalmat vagy a figyelmet.

Ha azt valaki nem magától adja,számodra értéktelen.

2016. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pff.. ranglétra olyan tök mindegy hogy hol vagy a lényeg hogy nem kell változtatnod majd találsz olyat aki megért elfogad és segitö kezével kihuzz a mély vizböl. Ha rád se legyint akkor ö se érdekeljen téged ennyi.
2016. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szokj hozzá az érzéshez. Legyél visszahúzódott,fordulj magadba,tanulj sokat...nekem volt egy korszakom(lány vagyok) amikor kiderült,hogy a legjobb balettos barum elköltözik az ország másik felébe,a másik balettos barim meg mással összebarátkozott,és mivel mindenkinek volt barátja,ezért én egyedül maradtam,és a hamarosan rlköltözô barim folyamatosan piszkált. Eközben a suliban egyedül voltam egész nap,ráadásul fél 5-ig voltam minden nap suliban 6-tól,és az lb-m pont beteg lett,a másik barim meg másokkal beszélgetett,akik engem utálnak. Ezért magamba fordultam.bedepiztem.bekattantam,és hála ennek a szitunak(szereztem 2 barit,és a barim se költözött el végül,és most boldog vagyok((: ) elkezdtem történeteket írni,lett egy célom: író,forgatókönyvíró,és rendezô szeretnék lenni,és nagyon hálás lettem,mert emiatt a drámás szitu miatt elkezdtem írni a legjobb dráma trilógiám(:

Te is tanulj sokat,döntsd el,mi is akarsz lenni,és találj a szünetekbe egy elfoglaltságot,mint ahogy én is a történetkitalálást(:

2016. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Utolsó kedves válaszolónak meg sok sikert a céljához. :)
2016. febr. 14. 20:03
 5/7 anonim válasza:
Köszike(:
2016. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj életet verni a padtársadba. Lehet, nem is idióta, csak nem találtátok meg a közös témát. Azonkívül nem csak a Te osztályod van a suliban, keress alkalmat az évfolyamtársaiddal ismerkedésre.

Ha végkép nem megy, kezdj el olvasni. Rengeteg lebilincselő regény van.

2016. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok: ne keseredj el, ezek az emberek előbb utóbb kilépnek az életedből, pár év múlva a legtöbbnek csak a nevére emlékszel majd. Iskolán kívül is biztos vannak a közeledben hasonló korú "gyerekek": szomszéd,szomszéd unokája stb.

Változást erőltetni nem érdemes: ahogy írták a figyelmet, szerelmet kierőltetni nem lehet.

2016. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!