Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha ilyen vagyok? Hogy...

Baj ha ilyen vagyok? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Nagyon visszavágyom a múltba. Bár még csak 20 éves vagyok,,folyton a gimis időszakomon jár az eszem,mert a minden szempontból jobb volt, most nem mennek túl jól a dolgaim. Ha van időm nézem a régi képeket,nosztalgiázok stb. Normális ez ennyire,vagy más is van így? És hogyan változtathatnék? Vagy ha jobbra fordulnak a dolgok elmúlik magától? De addig mit tegyek?

2016. jan. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2016. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Mindig,a jelenlegi helyzetedtől függetlenül?:)
2016. jan. 24. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig,azok a régi szép idők:D

Pedig nem volt annyira régen

2016. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Húsz évesen én is szinte teljesen ilyen voltam, de aztán nagyobb hangsúlyt fektettem a másokkal való ismerkedésre, összebarátkoztam jó néhány emberrel és ennek hatására felpezsdült körülöttem az élet. Ismét éreztem, hogy szeretnek és, hogy végre történik velem valami, vannak programjaim.

Tehát megteremtettem magamnak egy olyan környezetet, amiben jól érzem magam és nem vágyom vissza folyamatosan a múltba.

Neked is csak ezt tudom tanácsolni :)

22/F

2016. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.Igen,pontosan :D

4. Teljesen jól látod a helyzetet,pontosan erre van szükségem,ebben igazad van. Most olyan semmilyen minden,azért vágyom vissza.

Köszönöm a tanácsot:)

2016. jan. 24. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de a gyerekkorommal kapcsolatban (10 éves koromig). Akkor minden sokkal jobb volt. De most...
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!