Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális egy osztályközössé...

Ez normális egy osztályközösségben? Hány iskolában fordul elő ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az osztály nagy többsége fiúkból áll. Szinte mindennapos az olyan, hogy azt mondják egymásnak, hogy "nagyon szexi vagy", vagy ha valaki kérdez valamit a másiktól azt mondja "érted, cica?", vagy olyan beszólás is előfordul, hogy "nézzed már mekkora f a sz o m van!", "nagyon ügyes voltál, ezért le sz o p l a k!", vagy "szeretnéd, hogy gerincre vágjalak este és a farkamra húzzalak?", továbbá "nagyon jó voltál az este, ma délután átmegyek és megnyalogatom a makkod!", "tetszett, hogy leborotváltam a fanszőrömet?". Sőt, ezek mellé olyan mozdulatokat tesznek, hogy simogatják egymás vállát, hátát, combját, vagy az asztal alatt "összefonják" a lábszárukat, ölelgetik egymás derekát, oldalát. Olyat is láttam, hogy benyúlnak egymás pólója alá és simogatják egymás hasát, esetleg azt mondják közben, "nagyon izgató vagy". Gyakori továbbá, hogy egymás kezét fogva hintáznak a széken és azt mondják egymásnak, "de gyönyörű szemed van!".

Ezek mennyire mindennaposak egy átlagos osztályban? Vagy csak nekem van "szerencsém" egy ilyen állatkert közösségnek a részese lenni?



2016. febr. 16. 18:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Normális, de elcseszett dolog. Nem kell ebbe semmit bele látni, egyszerűen ilyen a humoruk. Én inkább örülnék annak, hogy kötetlenül, sértődés és balhé nélkül lehet viccelődni az osztályban.


Nálunk is voltak ilyenek, 30 gyerekből kb. 8-10-en hülyéskedtünk ezzel, bár "leszoplak"-féle hülyeségek nem voltak. Reggel "szia cica", 5 perc múlva így-meg-úgy döntöttem meg a nőmet szöveg. Nem bziság, csak szar humor.

2016. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Én egy k. szär iskolába járok de még ott sincs ilyen.
2016. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Gépésznek tanultam, ott rendszeres volt az ilyen... Sőt nálunk volt hogy elővették órán... Érdekes módon én nem csináltam semmi ilyet, pedig én voltam a meleg az osztályba egyedül. Szóval teljesen normális szerintem
2016. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Kényszeres alkalmazkodás a részükről egy gonosz kor elvárásaihoz.Egymás lealjasítása.És az egészet humornak tüntetni fel.Rejtőzködés.A világ olyan,mint egy színpadi mű.Az ember nem vesz részt a darabban.Csak néző.Örülhet annak,amit lát,a te esetedben pedig érezhet szenvedést,de igazából nem érinti meg.Az Én az vagyok című könyvből nagyon sokat lehet tanulni,én is onnan tudom ezeket.
2016. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
1%
Persze ha cigány osztályról van szó,akkor ott "normális" dolog.
2016. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
92%
Az elején még úgy voltam vele, hogy igen, az én osztályomban is csinál néhány srác ilyet, de mire a végére jutottam... hát, azt hiszem nem is olyan vészesek az osztálytársaim.
2016. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs!🙏🏼 Én is 10-es vagyok, nálunk is sok fiú van, és kb ugyanezeket csinálják..
2016. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Én elég régen jártam technikumba, akkor még ez nem volt divat, mégis a full fiú közösségben előfordultak ilyen olyan tapizások, mutogatások. Jah és én voltam bi csak, a többiek maradtak heterok, mindnek normális családi élete van. Szerintem ezt a hormonok teszik.

Sok olyan ország van ahol a fiúk elkülönítve nőnek fel és játszadoznak. Mégse lesznek melegek vagy biszexek. Szerintem az ágál ez ellen a legjobban aki el akarja fojtani a saját vágyait.

Aki tisztába van magával az nem megy bele ilyenekbe és nem is érdekli ez a téma...

2016. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Tudok párt lányt aki segítene rajtuk. :D
2016. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
76%
Szerintem biztos hogy nem melegek, sőt! Szerintem a melegek mint pl. Én nem tesz ilyet mert van bennünk anyi gerinc hogy ne polyénkodjunk ilyennel. Szerintem. Mondjuk a vége felé màr eléggé morbid lett a szöveg...
2016. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!