Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális egy osztályközössé...

Ez normális egy osztályközösségben? Hány iskolában fordul elő ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az osztály nagy többsége fiúkból áll. Szinte mindennapos az olyan, hogy azt mondják egymásnak, hogy "nagyon szexi vagy", vagy ha valaki kérdez valamit a másiktól azt mondja "érted, cica?", vagy olyan beszólás is előfordul, hogy "nézzed már mekkora f a sz o m van!", "nagyon ügyes voltál, ezért le sz o p l a k!", vagy "szeretnéd, hogy gerincre vágjalak este és a farkamra húzzalak?", továbbá "nagyon jó voltál az este, ma délután átmegyek és megnyalogatom a makkod!", "tetszett, hogy leborotváltam a fanszőrömet?". Sőt, ezek mellé olyan mozdulatokat tesznek, hogy simogatják egymás vállát, hátát, combját, vagy az asztal alatt "összefonják" a lábszárukat, ölelgetik egymás derekát, oldalát. Olyat is láttam, hogy benyúlnak egymás pólója alá és simogatják egymás hasát, esetleg azt mondják közben, "nagyon izgató vagy". Gyakori továbbá, hogy egymás kezét fogva hintáznak a széken és azt mondják egymásnak, "de gyönyörű szemed van!".

Ezek mennyire mindennaposak egy átlagos osztályban? Vagy csak nekem van "szerencsém" egy ilyen állatkert közösségnek a részese lenni?



2016. febr. 16. 18:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is előfordul ilyen, van, hogy amikor segítek valakinek azt mondják, hogy "...és, mit adtok neki cserébe? megnyálazzátok neki a hegyét?". Olyan is elhangzott már, hogy valaki levezetett egy egyenletet és azt mondták neki, hogy "szuper voltál, ezért este nagyon leszoplak!". Néha én is kiveszem ebből a részem, az egyik vékonyabb alkatú osztálytársamnak olykor simogatom a combját és azt mondom, hogy "nagyon szexi vagy ebben a farmerben, megfoghatom a segged?". Én egyszer a tanműhelyben dobozokon könyököltem, majd az egyik osztálytársam eléggé túlkapott ezen a hülyeségen, majd a hasam alsó részétől lefelé kezdett el simogatni eléggé sokáig az ujja hegyével a pólóm alatt, majd a nadrágon kívül megsimogatta a farkam, majd úgy szólt "szívesen kiverném a f'szod!". Mondjuk ezt azért már nem tudtam tovább folytatni, jeleztem, hogy azért itt van a határ.
2016. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18%
A lányok nem ugyanezt csinálják? Fiúknak ezt miért tilos, lányoktól meg szinte elvárt?
2016. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Sose tapasztaltam ilyet, mindhárom osztályom minimum 2/3-a lány volt. Viszont az elmúlt évszázadokra visszatekintve a bentlakásos fiúiskolákban mindig is ez volt a módi. Ha nálatok az egész iskolában is kevés a lány, akkor talán mégsem olyan furcsa, hogy kialakult az osztálytársaid között ez a "tesztoszteronszagú heccelődés", attól még nem feltétlenül melegek.
2016. szept. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
64%

mit meg nem tennék, ha ilyen osztályom lenne owo! bocs, yaoi fan vagyok (meg yuri)

ha a lányok csókolgathatják egymást,meg mi egymást akkor a srácok is csinálhatják ezt! amúgy meg, mi van ha melegek? jó az úgy!

2017. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!