Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem udom ezt elfelejteni?

Miért nem udom ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Nyolcosztályos gimibe járok és iszonyatosan rossz az osztályközösségünk. Engem az első három éveben azért csúfoltak, mert sötét ruhákat hordtam, keveset mosolyogtam(persze a barátnőimmel rengeteget nevettünk, de azt nem nagyon vették észre), és keveset beszéltem, Ez mr 2 éve volt, de azóta sem tudtam ezt "megbocsájtani".

A 3 legjobb barátnőmet is ilyenekért csúfolták, és mi négyen azóta is nagyon jóban vagyunk, de teljesen elszakadtunkaz osztály többi részétől

Most meg egyre inkább javítani kéne az osztályközösségen, de nekem ez egszerűen nem megy. Képtelen vagyok elfelejteni amit csináltak.

Mit lehetne tenni?

Előre is köszönöm a vákaszotokat

Lehet hogy ez így kicsit kusza, de azért remélem érthető


2016. febr. 16. 19:47
 1/4 anonim válasza:

Elfelejteni nem tudod, légy kedves, de magad miatt, ne miattuk.

Egyébként sosem értettem, pl. az amerikai filmekben az állandó szívatást, amikor valakihez ok nélkül odamentek, és kigúnyolták. Hatalmas egódnak kell lennie ahhoz szerintem...

2016. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válsazt. Próbálok kedeves lenni, de amikor eszembe jut ahogy pl. egy táborban csomó ember előtt megaláztak, egyszerűen nem megy. Amúgy kb a fél ostállyal már úgymond jóban vagyok, el tudunk bezsélgetni, de a másik fele még minig csak lesz*r.
2016. febr. 16. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Rávilágítani őket, milyen féreg módon viselkedtek de mivel ez halott ügy, egyszerűen nem beszélni velük és legfőképpen nem megpróbálni javítani bármilyen közösségen amíg ilyenekkel vagy körülvéve.
2016. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted, hogy jóban légy velük, pláne ha még mindig ennyire bánt, amit tettek? Légy jóban azokkal, akik kedvelnek és egyenrangúként kezelnek, a többiekkel sem kell bunkónak lenni, de nem muszáj erőltetni a jó viszonyt. Ha meg kialakul, de neked feldolgozatlan sérelmeid vannak, akkor nem is lesz őszinte.
2016. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!