Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Hogyan tudnám elfelejteni az ex-legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk legjobb barátnők de azalatt is elég sokat veszekedtünk. én már zárom le a múltunkat és találtam helyette 100x jobbat, de mindig instán a barátnőjével hozzáirogat a képeihez stb. mind a kettőt már letiltottam. de fbn meg nem szeretném letiltani mert nemakarom hogy a tiltólistám is rá emlékeztessen. ötletel?:ss

2016. jan. 9. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:
ja bés mindketten 13 évesek vagyunk
2016. jan. 9. 12:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Elfelejteni sosem tudod, és elengedni sem. Amit tehetsz az az, hogy idővel elfogadod, hogy elment.


(egy ilyen téren kegyetlenül sokat tapasztalt) 23f



ui: Az életedet NE a facebookon éld!

2016. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a barát aki elmegy sosem volt igazi barát.

Ha pedig mégis akkor egyszer úgyis visszajön miért nem békülsz ki vele ahelyett hogy letiltod stb stb. ex-legjobbarátból még lehet egy nem legjobb barát.

2016. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: én már elengedtem és beletörődtem hogy ennek vége. baromi sokat veszekedtünk, na meg hát nagyon messze lakik és bármit mondhatnak neki hogy vesszünk össze. nem feltétlen hiányzik mert ahogy összevesztünk úgy minden iránta táplált érzelem felszívódott ami átváltozott gyűlöletté.

#2: igazad van az első sorban. csak tudod már sokszor kibékültünk és elegem lett ebből az 1-2 hetes imádlakból aztán pedig a sz@rkavarók miatt összeveszni?!pláne hogy vannak más legjobb barátnőink is akik folyamatosan bekavarnak mindenbe.

2016. jan. 9. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ideje lenne ki szórni azokat akik kavarnak.

Lányok nem tudom miér tudnak ekkora problémákat csinálni.

2016. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nézegeted a tiltólistát, hogy ott is rá emlékeznél? én életemben ha kétszer néztem meg...
2016. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 mert elég sok embert szoktam letiltani:)
2016. jan. 9. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!