Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha mindenki...

Mit tegyek, ha mindenki kiközösít?

Figyelt kérdés

Az egész osztály, a barátaimmal együtt haragszik rám, és kiközösítenek. Az oka megvan, tettem valamit, privátban megírom, de mit tegyek, hogy ne utáljanak, és legalább normálisan nézzenek rám? Hogy legyen esélyem kibékülni velük?

14/L



2016. febr. 17. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi történt, hogy ennyi kiközösítenek? :O
2016. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attól, hogy mit tettél. Írd meg nekem nyugodtan üzenetben, ha nyilvánosan nem szeretnéd, megpróbálok tanácsot adni.

De egyébként általános tanács az, hogy szép fokozatosan próbáld visszanyerni a bizalmukat és a barátságukat. Türelmesnek kell lenned és be kell bizonyítanod nekik azt, hogy te nem olyan vagy, amilyennek az adott rossz cselekedeted alapján tűnsz, és hogy nagyon megbántad.

2016. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, így hogy nem tudom az okát segíteni nem tudok, de ha megírod megpróbálok.
2016. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2016. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jöhet :)
2016. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nézük csak mi rosszat tehettél.Szex egy fiúval,vagy megütöttél egy állatot,vagy esetleg vizelet tartási okok miatt bepisilhettél.Ezeket mindbkomolyan gondolom ! Ugyanisvamikor én ennyi idős voltam egy ossztálytársam bepisilt mert a tanár nem engedte ki.14-éves vagy.Tehát 8.osztályos.Alíg 3-hónapot kell csak még elviselned bármi is a helyzet,és új iskolába kerülsz Szeptembertől.Egyébként az hogy nem írtad ide le az azt jelenti,hogy még névtelenül is bánod,és szégyelled.Én meg azt mondom a bűnöd megbocsájtatott ! Többet ne vétkezz ! Jézus is ezt mondta amikor egy nőt meg akartak kövezni ! Áldjon meg a jó Isten !
2016. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, mit tettél, ha még kell plusz tanács, írj bátran.
2016. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak logika es fejlodes erdekeljen. Ne buta emberek baromsagai. Ne hibazz tobbe.
2016. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már sokan írtak, de ha gondolod én is meghallgatom és megpróbálok segíteni, ha tudok!:)
2016. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok, de azóta sem írt :)
2016. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!