Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolánk igazgatója megtilt...

Az iskolánk igazgatója megtiltotta a kockás inget tanárnak diáknak! Jó reakció erre ha csak azért is abban megyek pedig sose szoktam? Jellemző hogy a "nagy" tanárok egyike se mert, nyúlként remeg az egész tanári kar.

Figyelt kérdés

Sose vettem kockás inget mert halál igénytelennek tartom, de amikor meghallottam hogy az iskola narancsgőzös pártkatona igazgatója megtiltotta tanárnak diáknak egyaránt ezt a „libsi agymenést” hát fogtam magam és másnap csak azért is abban mentem. Csak ezért vettem egyet.


Nem sokan követnek engem, alig pár diák és jellemző módon a beszari hulladék tanári karra tőlük senki.

Ezek a sok szar fingani se mer az igazgató engedélye nélkül és rájuk kéne nekem felnéznem?


2016. febr. 19. 10:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy nem tudok inget felvenni, úgy hogy az emberek ne lássanak többet mögé. Magasról leszarom ezt az egészet, szokás szerint arra jó, hogy az igazi problémáról elterelje a figyelmet, mint anno az internet adó.
2016. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez butaság, én amúgy is szoktam olyat hordani.
2016. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

én inkább a 11-es mellett állnék ki :D


szolidaritást hirdetek azok mellett, akik a hülye kezdeményezések miatt nem bírják az aktuális jelképet hétköznapiként használni :D

2016. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ez az egész. Miért kell minden felszínenlevő dolgot kisajátítani.


Van egy ismerősöm, szereti a különböző kockás ingeket, vagy szerette. Főleg az olyanokat, amik 3féle egy árnyalatú színű kockűsak, mint világos-sötét szürke és fekete, vagy 3 féle lilás.

Hozzáillő nadrággal, mellénnyel. Most akkor, ha azt veszi föl amit általában szokott, akkor azt hiszik, hogy direkt kockásat hord.


Pont ezért utálom azt is, hogy a barnát is lejáratták, mint színt. Alig lehet szép barna ingeket, vagy bármi mást kapni. Pedig a barna szép szín és rengeteg árnyalata van, jól is áll a világos hajhoz-szemhez.


Vagy a szivárvány kisajátítása. Nyári ruhákhoz, ingekhez, törölközőkhoz, strandra klassz, de félreértik, és kínos helyzetekbe kerülhet az ember.

2016. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

EMBEREK! TESSÉK OLVASNI ÉS CSODÁLKOZNI


EZ EGY HÜLYESÉG? LEHET. DE AKOR IGEN KITERJEDT HÜLYESÉG


A legnevesebb gimnáziumok teljes tanári karral!!


Ezek is mind hülyék?

Hát lehet. De akkor hülyék tanítják a kölköket?



[link]


Kockásing-cunami tombol az országban


Már kora reggel óta érkeznek a kockás inges fotók a tanulóktól, tanároktól és szülőktől. A kezdeményezés a Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnáziumból indult, mert felháborította a tanárokat az Orbán-kormány volt államtitkárának kockás inges nyilatkozata, ezért tiltakoztak Klinghammer István szavai ellen. Nézze meg az Origónak küldött fotó-összeállítást.

2016. febr. 19. 17:47
 16/22 anonim ***** válasza:

ha nem foglalkozna vele a média, akkor az egész megmaradt volna egy jónak hangzó ötletnek...most ha én kitalnám, hogy mindenki iratkozzon ki az iskolájából, és ameddig nem változik semmi, addig ne járjon iskolába, még az is lehet összejönne, mert olyan most a hangulat, hogy minden szar tanárokkal és oktatással kapcsolatos kezdeményezés visszhangot kap...oda van dobva a gumicsont, és ugrik rá mindenki.


nem értem, ki az, aki azt gondolja, hogy hirtelen országszerte ennyire sok diák lett, akinek a kedvenc időtöltése iskolába járni, és imádni, szeretni, kiállni a néha "köcsögnek" nevezett tanáraikat, azért, mert sok házit adnak, ha nincs kész a házi, megy a karó, esetleg egy szép röpdolgozat stb.


akkor köcsög a tanár...most meg ki kell állni mellette, mert hát...mert azt mondták, hogy ezt kell csinálni. :D

2016. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Azért én elit gimibe jártam, soha nem hívtunk senkit kö csögnek.
2016. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csak azért mondom, mert ott pl. kockás ingben mentek a diákok.
2016. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
igen, az elit gimisekről még el is bírom képzelni, hogy több ott az értelmes, tanulni akaró ember, de ott is azért elég sok már az ilyen rongyrázós gyerek, aki úgy gondolja, hogy apám majd kifizeti nekem a diplomát úgyis, nem kell kiemelkedően tanulni :D
2016. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"az ilyen rongyrázós gyerek, aki úgy gondolja, hogy apám majd kifizeti nekem a diplomát úgyis, nem kell kiemelkedően tanulni :D"



És tkp igazuk is van, ld Orbán Ráhelke....

2016. febr. 20. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!