Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy törhetek ki a "cuki...

Hogy törhetek ki a "cuki kislány" szerepből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tizedikes vagyok és elég kislányos. Az arcom, a hangom. Eredendően pozitív, mosolygós lány vagyok, aki mindenkivel kedves.

Az osztálytásaim csak ezt a lányt látják, de én tudom, hogy nem ez vagyok. Tudok komoly lenni és komoly dolgokról társalogni. Szeretek segíteni mások problémáin és a világ problémáiról filozofálni.

Nemcsak a naiv, kislányos énem van, de a komolyat senki nem ismeri. Tudom, hogy pont ezért nem kellene, hogy érdekeljen, de mégis foglalkoztat.

Már beleszorítottak ebbe a szerepbe, de én ki szeretnék törni. Hogy csináljam?



2016. márc. 6. 08:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Engem érdekel :D
2016. márc. 6. 08:28
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Nos, én 30 évesen is kislányos vagyok. Általában 13-nak néznek. Ez van. Ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy.
2016. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgetéssel pl.?:-) Honnan kéne tudniuk, hogy segítőkész és empatikus vagy, foglalkoztatnak a globális problémák, ha nem adsz ennek hangot? Vagy fb-n olyan megosztásokkal, kommentekkel, amik tükrözik a komoly oldaladat (is)? Szerepbe saját magát szorítja be az ember, nem a külvilág teszi.

Egyébként meg nem kell mindenki rólad alkotott véleményét megváltoztatni. Elég, ha az a néhány ember ismer téged igazán jól, akiknek a véleménye a legfontosabb számodra.

Amúgy nincs azzal semmi baj, ha egy 15-16 éves lány kedves és cuki, ráérsz "komolynak" lenni akkor, ha már valódi gondjaid lesznek.:-)

2016. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges kitörnöd mert akkor csak egy szerepet játszanál, most meg adod ami vagy. Ez ilyen, bele kell törődj.
2016. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy kívülről csak ez látszik rajtad, viszont aki jól ismer, az tudja, hogy igenis tudsz komoly lenni ha kell. Szerintem emiatt nem kellene aggódnod, de ha mégis zavar, akkor próbálj olyanokat is megismerni, akiket a komolyabb éned érdekel. Én pl. szívesen beszélgetnék veled, mert már csak a kérdésed alapján is szimpatikusnak tűnsz, és én is szeretek komoly dolgokról beszélgetni, és másoknak segíteni. Szóval ha lenne kedved beszélgetni, akkor írj nyugodtan. (Ja, amúgy fiú vagyok.)
2016. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Először is csak magadat add, ha olyan vagy társaságban mint amit lefestettél nem értem miért játszod meg magad. Utána jön egy másik probléma, mégpedig a társadalmi korlátok. A mai rendszer himsoviniszta, a nőknek sokkal jobban meg kell dolgozniuk a munkahelyükön (pl ha két ugyanolyan képességű nő és férfi jelentkezik egy állásra a férfit fogják felvenni mert ő nem megy szülési szabadságra), otthon, társaságban stb, ezeket majd te is fogod tapasztalni. Az okos nő nem "trendi", ezzel szemben a buta "több farkat fogtam mint kilincset" nagyon is divatban van, ennek oka nem más mint a női nem szellemi aláásása.

Mindenképp azt tanácsolnám legyél határozott, kemény, sose add fel, mindig állj ki az elveidért, ne öltözz ribizlisen tartsd többre a testedet annál hogy fűnek fának mutogatod, próbálj szellemi oldalról megnyilvánulni, ha csúfolnak üss oda keményen stb..

2016. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában ha megismersz egy új személyt, egy olyan embert mutathatsz be a partnerednek, amit te szeretnél. Ugyanúgy lehet a kislányos is, de ha szépen odafigyelsz magadra, megmutathatod az egész valódat. Csak azért figyelj oda magadra, hogy ne azt az éned add elő, ami nem te vagy. De gondolom könnyen rá fogsz találni még hogy hogyan érd el ezeket a kitűzéseket.


Aztán ha már meglevő barátokról van szó, vállalj be olyan közösségi dolgokat, amiket te is szeretnél és tudathatod velük, milyen is vagy. :)

2016. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!