Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen velem az osztály?

Miért ilyen velem az osztály?

Figyelt kérdés

Próbálok mindenkivel normálisan, kedvesen viselkedni, csak elég nehéz, egyrészt mert alapból félénk vagyok és akikkel nem vagyok annyira jóba, azokkal olyan rideg vagyok..Erről próbálok leszokni, de pár osztálytársam ezt lehetetlenné teszi.

Pl. van egy csaj, aki úgy viselkedik, mint valami tahó cigány, mindenkivel tök bunkó, még is egy csomó haverja van az osztályban. Mondjuk nekem inkább úgy tűnik, ők se kedvelik annyira, csak nem mernek neki visszaszólni, inkább jópofiznak, mert ez ha beszólnak neki, tényleg képes leállni verekedni, egy idegbeteg kis r1banc. Na és ez állandóan beszólogat nekem, ráadásul olyan hangsúllyal, hogy más egy kutyával szebben beszél. Mondjuk reggel bemegyek a terembe, barátnőmék meg pont ott ülnek, ahogy bemegyünk a terembe, és ők mindig, mikor meglátnak, egyből köszönnek nekem meg integetnek meg már rohannak oda hozzám megölelni meg ilyenek. Szóval aznap reggel is ez történt, ezért mikor megláttam őket és köszöntek, visszaköszöntem nekik meg megöleltük egymást, erre ez a bunkó csaj a terem másik végéből odakiáltott nekem ilyen flegma hangon, hogy "Nekünk mán b4szol köszönni? -.-"

Vagy csomószor, mikor bemegy reggel, elkezdi a tükör előtt vasalni a haját, ami az ajtó mellett van. És mikor beáll oda hajat vasalni, a padtól meg tőle nem lehet elférni és ha ki akarok menni a teremből és azt akarom, hogy menjen arrébb, mindig mondom neki, hogy "Bocsi..", miközben elmegyek mellette, ő meg rám néz azzal a "hogy mersz TE hozzám szólni??" fejjel és megint ilyen tök bunkón mondja, hogy "Hát megbocsájtok...pff.."

Vagy mondjuk sokszor észre se vesz másokat és simán képes neki menni valakinek, meg rálépni más lábára, aztán még ő van felháborodva, hogy mit állnak az útjába, és amikor én állok ott a közelében és engem tipor el, még ordibálni kezd velem, hogy "Jézusom, még jó, hogy nem a p1csámba állsz bele.."

Szóval kb minden nap ilyeneket szólogat be ez a knrva és már elegem van belőle, de ha visszaszólnék neki valamit, egy az, hogy megverne, ha visszaütnék, akkor azért meg engem hibáztatna és a tanár is neki adna igazat, mert a tanároknak is úgy hazudozik, mint egy vizfolyás és simán elhitet velük bármit kb. Vagy akkor a többiek igy cseszegetnének, hogy én mit pofázok neki.

Meg van egy másik gyerek, aki ennek az egyik haverja és az meg pont az ellentéte, mindig ilyen mézes-mázos hangon beszél hozzám, meg úgy szól nekem, hogy "Édesem" meg "Drágaságom", aztán vihognak ezen, hogy fú de vicceset mondott. Mondjuk ez a gyerek még kevésbé idegesitő, mert ha elkerülöm, akkor ő se szól hozzám.

De az a baj, hogy amikor ez a két ember nincs mondjuk iskolában, akkor mindenki tök normális velem az osztályból, de amint megjelennek, ciki lesz hozzám szólni, meg ha valakinek mondok valamit vagy ők nekem, közbe összenéznek és vihognak azon, amit mondok, meg azzal telik el az egész szünet, hogy rólam beszélnek, hogy ilyen meg olyan nyomorék vagyok.

Ha egyébként a többiek kedvesek velem, akkor ha ezek is ott vannak, miért lesznek velem bunkók? Mit tudnék ezzel kezdeni?


2016. márc. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Ennek a r*b*nc*ak egy ro*adt nagy ütés kéne, a lába közé.


Úgy p*csán rúgnám, hogy meddő lenne.

2016. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17-18 évesek...ez a leggázabb :"D

Hidd el, én is igy vagyok vele..

2016. márc. 8. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! :) Első kérdésem nekem is az lett volna hogy hány évesek, de ez alapján nem tűnnek valami érettnek, kerüld el őket ne is szólj hozzájuk ha nem muszáj foglalkozz meg legyél azokkal akikkel jóban vagy, a barátnőiddel. Minden iskolában, osztályban vannak ilyenek, nehéz átnézni rajtuk de az a legjobb, ha nem foglalkozol velük.


Ja és Boldog Nőnapot!:)

2016. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Neked is ^^ Feltéve, hogy nő vagy xD
2016. márc. 8. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de mindenesetre köszönöm kedvességed.:D
2016. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus csordaszellem... A bunkó lány a vezérük, valószínűleg félnek tőle, de kicsit irigylik is, ezért szeretnének jóban lenni vele. Azért beszélnek ki téged ők is, mert meg akarnak felelni a hülye vezérüknek... A legnagyobb ok, hogy ők nem akarnak olyan helyzetbe kerülni, mint te, ezért inkább vele tartanak. Ha viszont ő nem megy suliba, nincs kinek bizonyítani, nincs kinek megjátszaniuk magukat, nincs kitől félni, és ilyenkor talán bűntudatuk is van, ezért kedvesek veled.

Szar ügy, sajnállak nagyon, az ilyesmi sajnos rengeteg osztályban előfordul. :(

Szerintem az a lényeg, hogy vannak barátnőid, nem vagy egyedül. Sokan teljesen egyedül maradnak, az egész osztály kiközösíti őket. Nálad a leírás alapján ez azért nem így van, ami azért sokkal pozitívabb helyzet (persze semmiképpen nem pozitív). Én is azt tudom javasolni, hogy ne foglalkozz velük, ha beszólnak, ne reagálj, nézd őket levegőnek. Legyél a barátnőiddel, nevessetek, érezzétek jól magatokat, hadd lássák, hogy nem tud érdekelni a hülye szivózásuk. Egy idő után valószínűleg megunnák. Ha attól félsz, hogy fizikailag is bántalmaz, igyekezd kerülni az olyan helyzeteket, amikor kettesben (vagy vele és a bandájával) lehetnek. Mások előtt nem fog megütni.


És ami a legfontosabb: ne keresd magadban a hibát. Mindig kiszúrnak maguknak pár embert, általában a félénkebb, csendesebb diákokat, pedig valószínűleg a világon semmi baj nincs veled. Ennél a lánynál biztosan ezerszer jobbfej, okosabb és normálisabb vagy, erre legyél büszke, őt meg nézd levegőnek és örülj, hogy hamarosan megszabadulsz tőle. :)

2016. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!