Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Holnap verekedni fogok.És ez sajnos elkerülhetetlen,mert csak ez ér,a szép szó nem.Ti mit tanácsoltok?Hogyan essek neki,úgy hogy nem lesz semmi komoly baja,de megértse,hogy le lehetne szállni rólam?

2016. márc. 15. 11:57
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
48%
Már a bunyók se a régiek.. Ezt komolyan meg kell beszélni, hogy mikor és hogyan? Vagy ringbe szálltok? Mi volt amikor még az óra végét sem vártuk meg. :D
2016. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már rosszul állsz hozzá...

Ki áll eléd a gyerek és határozottan megmondod neki, "figyelj köcsög, én nem vagyok agresszív, utálok verekedni...én csak egyet ütök, aztán te döntesz merre borulsz..."

2016. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 gyorsabb szajas utan egy jo gyomros mikor kozel vagy es foldre kuldod. Par masodpercig tuti ne akar majd felallni. Itt beszelhetsz hozza lenyegre toro mondatokat.
2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké,és köszi.xdd

Amúgy sztem csak úgy tudok majd nekiesni,hogy az osztálya vele lesz.xD

Szval lehet azok meg akkor esnek nekem.:D

2016. márc. 15. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hja sokan vannak akkor meg nincs más lehetőséget kitárt karokkal pörögve ordítva beleszaladsz a tömegbe és imádkozol, hogy minél több bábu a földre kerüljön :D
2016. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha valahol elég erősen megütöd/megrúgod lehet még az elején inkább tovább áll és békén hagy.

Pl teszem azt megrúgod a térdénél,vádlinál.Ez után pl a lapockájához szorítod az egyik kezét(azt gondolom tudod hogy kell) utána falhoz nyomod.

A fejére vigyázz és a térdét se nagyon nagy erőből rúgd meg mert akkor eltörheted.

Ja és az orrodra is figyelj mert hajlamos mindenki orron baszni legelőször.


Egyébként ne csak erre figyelj oda majd.Hanem azokra is akik körül vesznek hogyha lesznek ott mások egyáltalán.Én a helyedben elhívnám azért pár haveromat(nem azért hogy megverjétek csoportosan szerencsétlent) hanem hogy ha mondjuk elverne téged de nem állna le vagy esetleg ő is hívná az akár nagyobb haverjait.


+Tudom figyelmedbe ajánlani ezeket a videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=nYv8hgjzV1I

https://www.youtube.com/watch?v=0XfRQ2iLmPM

https://www.youtube.com/watch?v=bT6YltgObug


De amondó vagyok hogy talán el tudnátok intézi verekedés nélkül.Persze totál nem ismerem a körülményeket azt sem tudom mi a problémátok egymással szóval nem akarok így beleszólni.Esetleg nem írnál privátba hogy miért akarjátok így elintézni?

2016. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Istenem :D. Most komolyan azt gondolod, hogy a verekedéssel elérsz valamit?!. Az emberi komminikáció arra is jó ám, hogy megbeszéld az illetővel, hogy leszálljon rólad. Agresszióval még sosem oldottak meg semmit, beszéddel igen....
2016. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Kedves #7-es

Egyrészt igazad van abban hogy a verekedés még nem oldott meg sokmindent(nem azt mondom hogy totál semmit) még akkor sem ha tényleg elhitték hogy ez meg van oldva.Másrészt nem minden emberrel lehet beszélgetni.Sőt mostanában a legtöbbel nem lehet.Már a legtöbbel veszekedni sem lehet mert nem normális érveket hoz fel hanem idiótaságok hadát mondja el 3x minimum.


Most azt mondanám hogy ne foglalkozzon vele egyáltalán a kérdező és ne is beszéljen vele rá se nézzen kerülje.. stb.De ez alig ha megoldható mivel osztálytársak.Szóval nem csodálkozom hogy felmerült benne mint "jaj de jó ötlet" a verekedés.

Mint mondtam nem szólok bele nem kezdek el papolni hogy márpedig ez nem megoldás.Ő döntése de azért az még mindig érdekel hogy milyen helyzetben van.

Tényleg remélem meg tudja oldani erőszak nélkül.

2016. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,és az előtti!

Sziasztok!Na az van,hogy már próbáltam vele SOKSZOR szép szóval elintézni.De nem érti meg!Ő fenyeget engem azzal hogy megver!(kisebb is nálam 1 évvel,és nagyon vékony alkatú)Csak tudjátok mikor már sírva mész haza a suliból,mert megaláznak,bántanak napi szinten,és nem hat semmi.Se az hogy szhard le,ne törődj vele,beszéld meg vele.Akkor már nem tud az ember mit kezdeni.Mert meg akarja magát védeni!Mivel még nem akar éveken át szenvedni.

2016. márc. 15. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én értem. Sajnálom. De, esetleg próbáltál meg a tanároddal beszélni, szüleiddel? Én még mindig úgy vagyok a dolgokkal, hogy a verekedés csak a legeslegvégső megoldás legyen
2016. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!