Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy csináljam? Fontos!

Hogy csináljam? Fontos!

Figyelt kérdés

Feladtak 31versszakos verset és csak 18at tudtam megtanulni.Rohadt hosszú és már elegem van ebből a .............. versből!NEM BÍROM MEGTANULNI!!!!Szívem szerint nem tanulnám tovább szarnék rá!!

De anyum miatt muszály?Hogy tanuljam meg?:/

Már sírok is!:,/



#Fdiw
2014. okt. 31. 10:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam!


*anyum miatt muszály!

2014. okt. 31. 10:50
 2/18 anonim válasza:
100%
Ne próbáld az egeszet gyorsan egyben megtanulni mert úgy nem fog menni.Tanulj meg mondjuk 3 versszakot és tarts egy kis szünetet.Törődj bele hogy úgyis meg kell tanulnod.Nem anyukádért tanulsz hanem magadért.
2014. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

milyen iskolába jársz te? nekünk sose adtak fel 31 versszakos verset. Melyik vers ez?


de egyébként ha már elmondod azt a 18 versszakot akkor már biztos nem kapsz rá 1-est

2014. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hozzáállásodon kell változtatnod, máshogy nem tudod megtanulni. Ha úgy állsz hozzá, hogy mindig azt nézed, mennyi van még hátra, milyen hosszú, te ezt nem tudod, akkor lesz kínszenvedés az egész. Ha úgy, hogy most leülsz fél órát, megtanulsz pár versszakot gyorsan, majd délután megint fél órát, és fokozatosan próbálod megtanulni, akkor máris könnyebb, ha nem megy úgy, hogy egyszerre az egészet. Elvégre van még minimum is 3 napod, a maradék 13 már simán megy ilyen felosztásban.
2014. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez a walesi bárdok!:0

Minden nap 8versszakot tanulnom kell!:(

Az Abasári suliba járok

2014. okt. 31. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ma megtanulsz 4-4 versszakot, és holnapra marad 4 és 3, ez egyáltalán nem vészes
2014. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Sokat segítettetek!:))
2014. okt. 31. 11:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
utána már eszembe jutott hogy a walesi bárdok. Az a szerencse hogy könnyű szerkezete van, és rövid versszakjai :)
2014. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
En hosszu verset tanultam ugy is hogy felolvasdtam es hangrogzitovel felvettem es azt hallgattam, es hozza neztem a szoveget is, mert elvileg az a leghatekonyabb, ha latod is es hallod is. Szerintem erzt is megprobalhatod
2014. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én 15 éves vagyok és tavaly előtt tanultam a walesi bárdokot, 2 nap alatt megtanultam, nem voltam ideges, és meglett az 5. Azért az nem olyan nehéz, minden versszak csak 4 sorból áll, és egy sor is csak pár szóból. Hajrá, meg lehet azt tanulni
2014. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!