Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki kellene akadnom azon hogy...

Ki kellene akadnom azon hogy utolsó osztálykirándulásra meg se hívtak és facebookról tudtam meg egyáltalán hogy volt? Ja és anyagi vonzata is van!

Figyelt kérdés

Végzős középsulis vagyok. Még szept-ben volt egy „utolsó” osztálykirándulás. Aztán többen kitalálták legyen még egy… aztán lekerült a napirendről.Most a facebookról kiderült most hétvégén volt két napos kirándulás amiről én eddig semmit se tudtam. Csak nézem hogy többen képeket posztoltak a kirándulásról. Ahogy nézem kb mindenki ott volt én nem. Nem is szóltak.

Na most az a kérdés, hogy ki kell-e ezem akadnom? Ugyanis nem mentem volna úgyse örülök ha ezt a sok segget minél kevesebbet látom hál istennek már csak 1 hónap van.

De azért sztem a köteelző udvariassági köröket illik lefutni. Szépen hívjanak meg, én szépen megköszönöm és nemet mondok, és ennyi. De semmibe venni engem az mezei taplóság. Kérdezzék meg én válaszolok, tartsuk be az elemi szabályokat. Végülis köszönni se KELL, sehol sincs leírva csak elemi udvariassági-együttélési szabály. Akkor is köszönök ha magamban leszarom az illetőt. Elemi dolog.

Rosszul látnám?


Másik dolog: OSZTÁLYPÉNZ!! Utolsó évben már nincs osztálypénz de mégis szedik mondván lesz még ez az ballagás (arra miért kell pénz??) bankett (arra meg külön kell fizetni) és esetleg még egy kirándulás… oké tehát én fizettem érte. Hát akkor meg nem csak simán pofátlanság hogy nem hívnak hanem TISZTÁN LOPÁS hiszen kifizettetik velem és még nem is szólnak. Esélyem sincs elmenni és megkapni amiért fizettem. De akkor meg vissza a pénzem!


Szerdán első dolgom lesz hogy kérem vissza a pénzem, mert azt tőlem beszedték a semmire (=ellopták!!!).

vagy ezt is rosszul látom???


2016. márc. 28. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy "hivatalos" kirándulás volt, vagy csak a srácok szervezték maguknak? Tanárok meg minden nélkül.
2016. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem téged nem szívelnek, és valószínűleg minden okuk meg van rá.
2016. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Megértem, ha fel vagy háborodva, de azért annak kérdezz utána, hogy tényleg a közösen beszedett pénzből ment-e a kirándulás, vagy külön gyűjtötték.


A ballagáson felmerülnek kisebb költségek, pl. a virágdíszítéssel, tarisznyával kapcsolatban. A bankettre lehet, hogy kell fizetni még akkor is, de azért nem rossz ötlet előleget szedni, van, akinek az egy összegben nagyobb jobban fáj. Szóval kérdezz utána, és amiből ki akarsz maradni, ott előre kérd, hogy számolják ki a részed és adják vissza. A mi osztályunkban is volt egy lány, aki ezt kérte.

2016. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha te utálod őket, ők is téged!
2016. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
"Szépen hívjanak meg, én szépen megköszönöm és nemet mondok..." - ez mindent elárul. Hívna meg a fene.
2016. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

" ez mindent elárul. Hívna meg a fene."



De mégis miért? Agyam megáll. És ha én mint az osztály tagja ragaszkodnék hozzá hogy menjek (mert ehhez minden jogom meglenne!) és aztán ott részegen őrjöngenék (sose voltam még részeg egyébkétn) és minden nőnemű lényt meg akarnék farkalni az jó lenne?


Én csak annyit kérek tartsuk be az elemi dolgokat. Még ez is sok?

2016. márc. 28. 19:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Az osztálypénz természetesen más téma. Arra mindenképp kérdezz rá, ha jogtalanul kérték el tőled.
2016. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Az írtad, úgyse mentél volna, nem nézed ezt a sok segget... Valószínűleg azért nem hívtak meg, mert nem szeretnek.
2016. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Ha te utálod őket, ők is téged!"


Világos semmi gond, annyira érdekel az ő utáltuk mint őket az enyém. Le se szarom. Utáljanak.

de újra a probléma semmibe venni a mésikat az más téma. Utáljanak, de legyenek udvariasak. Én is az vagyok szépen köszönök reggel a tanároknak közben némelyiket magamban pofán köpöm naponta.

2016. márc. 28. 19:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Húsvétra szerintem egyetlen iskola sem szervez osztálykirándulást, vélhetően ez nemhivatalos volt, külön pénzből. Az osztálypénzből szoktak az osztályfőnöknek, igazgatónak búcsúajándékot venni, ebből fizetik a tablót, tarisznyát, virágot a ballagáson.
2016. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!