Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Az van, hogy amikor elköltöztünk Ausztriába, a legjobb haverom azt ígérte, hogy mindig tartani fogjuk a kapcsolatot. De idén érkezett egy új srác a helyemre,és amikor Skypeolunk mindig róla áradozik, hogy milyen jófej, meg hogy milyen menő. Kezdett elegem lenni belőle, ezért azt mondtam neki, hogy akkor menjen el vele,engem meg hagyjon békén. Az itteni iskolában meg szétszivatnak a köcsög osztálytársaim, de hogyha visszaszöknék az sem lenne megoldás. Meg hát ott az a nagymenő. Segísetek! Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

2016. márc. 30. 05:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátodat hagyjad a francba. Tudom h nehéz de ez nálam is így volt. Keress vmi sportot vagy hobbit,hátha találkozol vkivel akivel normálisan tudsz beszélni. Sok sikert 😊
2016. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Akkor nem igazi barát... Csináld azt amit szeretsz egyszer találkozol azzal a személyel akivel mindent megbeszéltek.. Vagyis találsz majd egy legjobb barátot.
2016. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nálam is volt már ilyen és kellett valami ami lekötötte a figyelmem és hagyd rájuk tuléled találsz uj barátokat és megvan oldva
2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!