Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy dolgozzam ezt könnyebben...

Hogy dolgozzam ezt könnyebben fel?

Figyelt kérdés
Pár napja nem sikerült az egyik vizsgám a fősulin és azóta nagyon magam alatt vagyok, begubóztam, el vagyok keseredve, mivel nincs több lehetőség ebben a félévben belőle. Azóta szorongok is, hogy mi van, ha jövőre sem sikerül... Ráadásul sokat is készültem rá és az egész hiába volt, ez is bosszant. Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam? Volt már valaki így?
2014. jan. 15. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan. Legközelebb többet tanulsz.

Most meg nem ezzel foglalkozol, hanem tanulsz arra amire kell még. Vagy: csinálj hasznos dolgokat az sokszor segít! :D

2014. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A többi tárggyal mind készen vagyok. És épp ez az, hogy rengeteget tanultam és ennél többet nem tudom még mit lehetne... Ha nem így lenne, akkor tudnám, hogy én voltam a hülye, majd legközelebb megtanulom és kész, de nem így van, úgy érzem, minden tőlem telhetőt megtettem és mégsem ment... És nem tudok másra gondolni.:S
2014. jan. 15. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

De értetted is,amit megtanultál?Vagy csak magoltál?Mi lenne,ha jövőre úgy kezdenél neki ugyanennek a tantárgynak(amiből buktál),hogy érted is az egészet!?Ismétlem:az egészet!

Sikerülni fog meglásd!:) Sok szerencsét hozzá,és az életben is!Az tudod,sajnos kell.

2014. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrend is van a világon... Ha meghal egy szeretted, az tragédia. Ha elüt egy autó, az tragédia. Ha kitör a háború, az tragédia. Nem sikerül egy vizsga? Ki nem sz.arja le, majd legközelebb fog. Többet tanulsz, jobban ráhangolódsz (igen, lehet még többet tanulni rá).


Én is jártam így, harmadszorra mentem csak át , de sose tragédiaként fogtam föl, csak káromkodtam egy sort mérgemben!


Ha meg rossz kedved van, hallgass egy kis Empire of the sun-t, attól nekem pl. mindig nagyon jó kedvem lesz XD https://www.youtube.com/watch?v=eimgRedLkkU

2014. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értettem, bár voltak részek, amiket csak magoltam, mert sztem lehetetlen felfogni úgy, ha gyakorlatban nem csinálod, nem vagy benne.

Köszönöm a bíztatást, bár az utolsó vizsgának úgy indultam neki, hogy sikerülni fog, mert tudom és mégsem. Szóval a legnagyobb baj, hogy a hitemet is elvesztettem.

2014. jan. 15. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem a 3. lehetőségem úszott el. És csak 3 maradt jövőre.:( Aztán vége...
2014. jan. 15. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
legalább nem buktál ki emiatt.. menni fog jövőre, nyugi :)
2014. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!