Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy holnap nem nagyon szeretnék suliba menni, maximum az első 2 órára. (Biosz, és ének) Már ma is nagyon rosszul voltam, (fejfájás, hányinger, szédülés, ami elég erős volt) de az a baj, anyukám nem engedi hogy ne menjek suliba. Viszont már nagyon kikészültem, mert rengeteg a tanulnivaló, sok az elvárás, az osztály sem túl tökéletes, de nem szeretnék panaszkodni. Gondoltam itt teszek egy próbát, hátha vannak kedves emberek, akik tudnának segíteni.

Szóval arra gondoltam, hogy színlelnék egy kis rosszullétet, ami alapból megvan, de az nem elég, hogy hazaküldjenek. Én hányásra, illetve összeesésre gondoltam. Az összeesésre nem igazán, azért nem szeretném magamra vonni a figyelmet, hanem inkább hazajönnék, úgy 1-2 napra. Több tényleg nem kell.

Az orvoshoz már mentem, azzal az indokkal, hogy kikészültem, de azt mondta, igyak teát, pihenjem ki magam. Tettetni nem igazán tudom a hasmenést. Szódabikarbóna tényleg beválik? Kérlek írjatok rá választ! :)

12/L


2016. ápr. 4. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:

És azt elfelejtettem leírni, hogy nem vagyok rossz tanul

ó, csak nagyon kikészültem, fáradt vagyok. A hétvége nem igazán volt elég, mert pénteken matekverseny, szombaton kirándulás, vasárnap meg az unokahúgomnak a születésnapja volt, ami nem megterhelő, de napi 2-3 alvás után, eléggé az. Köszönöm, aki választ ad. Én úgy gondoltam, hogy kedden, szerdán otthon vagyok, addig kipihenném magam, és csütörtökön már mennék is. :) Mi a legjobb megoldás? Hasmenés, menzesz miatti hasfájás kilőve, mert még nem jött meg.

Hányás, fejfájás, láz jó lenne. Krétát már hallottam, az tényleg beválik?

2016. ápr. 4. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Krétát ne szipózz,mert bele is halhatsz.Ha tényleg hányingered van akkor hánnnyál de ne az osztály előtt mert kicikiznének.
2016. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

De hiába hiányzol,úgyis be kell pótolni.Sőt magadtól kell majd átvenned az aznapi anyagokat ami kicsit sem jó,nehéz és lehet hogy lemaradsz.

Én a helyedben nem akarnék csak úgy hiányozni de te tudod.Amúgy miért nem elég ha azt mondod hogy rosszul vagy?Nálunk ha valaki jelenti hogy nem érzi jól magát már mehet is.(mondjuk alsóban nem így volt) És miért akarsz hányni?Csak akkor engednek el ha megmutatod a hányást?Egyszerűen mond hogy nem érzed magad jól és kész.Hányadikos vagy? 13/l

2016. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

6.as. de nem, anya nem hiszi el, ha csak tényleg nem látszik rajtam, hogy tényleg rosszul vagyok...

Hogy csináljak olyan sminket?

2016. ápr. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!