Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan kötekednek mit...

Huster11 kérdése:

Folyamatosan kötekednek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában folyamatosan kicsúfolnak, kötekednek néhányszor még meg is ütnek. Most pl nem voltam hétfőn meg kedden suliba, és ugye mivel anyum ott dolgozik anyum elmondta nekik hogy ment a hasam. Ma bementem az iskolába és folyamatosan csesztetnek ezzel, valamint ehhez kapcsolódóan csúfolnak. Mit tegyek ezek ellen ?

2016. ápr. 27. 15:03
 1/9 tarnai ***** válasza:
beszél az osztályfőnököddel, mindenképp.
2016. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukád se valami okos ha ilyet elmond. Én is félős vagyok de mutasd azt hogy van önbizalmad és egy idő után tényleg lesz. Álj ki magadert amit tudom h könnyű mondani mert hasonló helyzetben vagyok
2016. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyának mondd el normálisan mindent ne adjon tovább mert visszaélnek vele . Sportolj más környezetben , tanulj önvédelmet és vegyél paprikasprét .
2016. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyi a gáz hogy én ezt már régebb óta "tűröm" Ez előtt is csúfoltak már elég rendesen, de ma volt a tetőpont.
2016. ápr. 27. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mond meg, hogy ne mondjon ilyeneket a suliban. Attól, hogy eddig tűrted nem kell továbbra is, próbálj meg kiállni magadért.
2016. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyud megvédhetne nem csak lejárathatna , ha már ott dolgozik. Beszélned kellene vele.
2016. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyummal. Azt mondta , hogy most mi van abba hogy elmondta , meg hogy másnak is megy a hasa. De egyszerűen nem érti meg, hogy ezek a gyerekek ezzel az infoval visszaélnek és csúfolnak. Meg azt mondta , hogy szerinte csak viccelődnek ezzel és én ezt túlreagálom. Dehát ez már egyértelműen nem viccelődés , nem tudom hányadikos korom óta ez van .
2016. ápr. 27. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk így elég nehéz ha a szülőd is ellened van.. nem irigyellek .
2016. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

régen engem is csúfoltak az általánosban, mert irigyek voltak a jó jegyeimre és arra, h a szüleim normálisan járattak iskolába és mindenem megvolt, amire szükségem volt. engem olyan szinten zavart a dolog lelkileg, h minden áron sulit akartam váltani, amit anyáék nem hagytak, és csak még rosszabb lett a helyzet...

aztán más társaságba kerültem, gimi, most egyetem, és megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor normálisan viselkednek, kedvesek velem az emberek.

szóval és csak az én tapasztalataim alapján mondom azt, hogy ha visszamehetnék, biztosan kiharcolnám az iskolaváltást:)


20/L

2016. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!