Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normális? /Lenn/

Szerintetek normális? /Lenn/

Figyelt kérdés

Osztályfőnökünk. Az osztályban összesen 5 gyerek szereti, nem túlzok.Mindenért beír, keresi a rossz dolgokat bennünk. Összehasonlítgat a bésekkel (mi asok vagyunk). Vannak kedvencei közülünk, mindig azokat pátyolgatja, a többieket utálja. 1. szünet van. "Nem mész ki az udvarra? Beírás! Azt mondod, hogy egézségére, miután leordítottam a fejedet? Beírás! Nem csináltál semmit, de úgy van kedvem, hogy osztálytükröt kérjek? Beíííííráááááás!"

Mindenért beír. Múltkor osztálytársamnak összegyűlt az intő: nem csodálom. Ezt annyira elégedetten, szó szerint vigyorogva közölte vele, hogy rossz volt nézni. A családtagok, némelyek, az ő pártját fogják (ofőét). Szerintetek normális ez a nevelés? (Az egész suli rosszba van vele, pár ember kivételével)


2016. máj. 1. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló osztfőm volt, bár ennyire nem volt cink, de hasonlóan szemétkedett. Ugyanígy 1-2 kedvenc, pár szülő a seggét nyalta, a többiekkel azért is visított, mert rosszul vett levegőt.

Sokat nem tudsz vele kezdeni, ki kell bírnotok.

2016. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enikő te vagy az?:D Ha nem, akkor bocs.:D A mienk is ilyen, gondolom nem vagy alsós, ha igen akkor szívás, ha felsős vagy, akkor már csak pár év és ballagsz..:D
2016. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ó, jövőre húzok innen a francba. Enikő vagyok, te?
2016. máj. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!