Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális ez? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

a barátom mostanság többször emlegetett egy munkatársát, hogy mennyire jó csaj, meg mindenki imádja...

kicsit rosszul esett, hogy ezt ráadásul nekem mondja, a saját barátnőjének... aztán megkérdeztem, hogy őt jobb csajnak tartja-e? és igennel felelt... és még nem értette, hogy miért vagyok kiakadva, hiszen ő csak őszinte... és ráadásul én tök elégedett vagyok magammal de az ilyen beszólásai kikészítenek... egyszer már szakítottam vele sok ilyen probléma miatt aztán visszakönyörögte magát... lányok ti mennyire tűrnétek az ilyen beszólást? és fiúk ti mondanátok ilyet a saját barátnőtöknek? :S



2016. ápr. 23. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Legalább őszinte :D én csípem az ilyet. Ha jobb nő nálad, akkor jobb ennyike.
2016. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aperitif ***** válasza:
85%
Eleve nem kérdezek senkitől olyat, amire ha őszintén válaszol, azzal nem tudok mit kezdeni.
2016. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert olyan szerintem igen is jó barátnő vagyok,külsőre és belsőre is. persze nem vagyok tökéletes. Csak már többször megbántott ilyenekkel, és az hogy mégis visszakönyörögte magát, az árulkodik rólam. de most újra rezeg a léc...
2016. ápr. 23. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Bzdmeg te mekkora hulye vagy. Az oszinteseg nem mindig egyenlo azzal amit hallani akarsz. Miert van neki egyaltalan ilyen libaja mint te?
2016. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Te mekkora arc vagy :)

Kérdezel, őszintén válaszolnak, erre pipa leszel...

Tessék szépen ennél is manipulatívnak lenni, ahogy a nők azt szokták:

"Jobb csaj nálam az Orsi? Ugye, hogy nem?!"

2016. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel ilyeneket, ha nem akarod hallani a választ?
2016. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azert, de ilyen valasznak szerintem senki se orulne.

igenis hogy rossz erzes lenne.

2016. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ebben igazad van, rossz érzés lenne, ezért nem kell ilyen hülyeségeket kérdezni.
2016. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jobb csaj = jobban néz ki. Errről még nem biztos, h vele szívesebben lenne.


Am ilyet tényleg kár feszegetni, mert megszúrhat a szálka...

2016. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!