Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt olyanok, akik a...

Vannak itt olyanok, akik a suliban piszkálnak, kibeszélnek másokat?

Figyelt kérdés

Eddig csak áldozatoktól olvastam kérdéseket, válaszokat.

Biztos vannak köztetek olyanok is, akik piszkálnak, rászállnak mondjuk egy csendes srácra és cikizik, viccelődnek rajta.

Kérdésem lenne hogy miért csináljátok, tudjátok hogy ezzel bántjátok vagy ebbe bele sem gondoltok?

Egyáltalán miért szálltok rá valakire ok nélkül?

Biztos jönnek, majd a válaszok hogy nyomorék, gyökér azért, de ez mit takar?


2016. máj. 1. 20:47
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
0%

Hat akkor en mimt "piszkalo" szolalnek meg..... Elso sorban nem megfelelo szo hogy piszkalo.... nalunk a "terrorizalo" szo a megszokotabb. Valljuk be jobb megfeleloje ezeknek a dolgoknak hisz : folyamatksan terrorban tartok/unk embert/ket.....Szoktam gykn olvasni hogy " csak csapatosan vagytok menok egyedul nem stb..." ez az e suliba nem igaz... nem tom mashil hogy van.... itt en pl egyedul szoktam masolat baszogatni.... van hogy tobben de altalaban csak en egymagam ( nem azert mert nkncsenek barataitm de nem az eroszak hivei) Nos csapjunk a gyokerek koze :DD



- En azert basztattam egy fiut mert olyan idegesito pofaja volt olyan tudatlan bolond es bekepzelt ***** volt budos apolatlan sarga fogu...... szoval minden undorito egy testben..... Meg csak kostolgatni sem kezdtem el mikor o ram nezett es nevetett... az orra ala alltam es kerodre vontam..... nem valaszolt..... gyomron vagtam es megegyszer o el kezdett nevetni..... utana meg 2x meg utottem es el mentem..... masnap hallottam hogy miket terjeszgett.... az orra ala alltam es allon csaptam..... mivel mindenki nekem adott igazat en meg usztam egy szkbeli figyelmeztetessel o egy igazgqtoit kapprtt provokqcio miatt.... (2 honap mulva el hagyta az iskolankat) mindenki koszonetet mkndott nekem : Vegre nincs budos az isztaly terembe :DDDD



- Egy csaj egyszer tokon vagott veleteln..... masnap nem jott suliba :DD vki alma port tett a joghurtjaba vki.... ; DD de nem lett semmi baja hanyt es jobban lett....



- Egy csavo szidalmazott a hatam mogott..t.. kerode vontam es azt felelte : ***** anyadar..... erre be duhostwm es el mentem...... mkndenki furcsalta hogy nem utottem meg..... jott tesire es 1 liter pisi omlott a nyakaba.... gonsolom mindenki ismeri az ajton a vodor es omlik a viz sztortit.... Na johetnek a kerdesek... Valaszolok mindenre

2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi kolinkban erre szabályok vannak. Csak a legkissebbet szabad szivatni a szobában. Őt is csak 1 évig, utána jön valaki új. Csak olyan szivatás engedélyezett amiben az egész szoba egyetért. De őt is haverként kell kezelni, ha van pénzünk pizzára ő is ugyanúgy kap belőle mint mi. És senki sem szivathatja egyedül, csakis az egész szoba együtt.
2016. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ludolacra válasza:
Jelen! Én és a haverjaim (az úgynevezett "menők") állandóan piszkálunk egy kölköt. Szokott sírni stb. de lesz@rom. Hogy miért? Tavaly a fikájával kergetett állandóan mindenkit! Egyébként én ezzel kompenzálom, h csúnya vagyok, és mivel félek h engem piszkálnának (am amikor ez van az egyik legjobb barátom, első óta meg szokott védeni) ezért én piszkálok másokat. Gonosz vagyok, de most állok bosszút a jövőben érni fogó sérelmekért!
2016. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Ludolacra válasza:
# 1/13-mas válaszoló, elvtárs (xD) igazad van! Nálunk vannak a "normálisak" "menők" és "az" , na az a nagy helyzet, h azt mindenki piszkálja, szóval... És hozzátenném h én mindenkivel jóban vagyok csak "azzal" nem. Én tipikusan az vagyok akit ha (megpróbálnak) piszkálnak, 100-osát adom vissza! És Én meg a barátaim nem azok a "menők" vagyunk akik azzal vágnak fel h gazdagok, meg jó telójuk van, stb. és hülyék sem vagyunk.
2016. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Ludolacra válasza:
Na, harmadjára is irok. Én is sokat olvastam az "áldozatok" kérdéseit. H miért kell ez, stb.? Nos, nem azért mert így erősebbek, csak azért mert tettél vmit, h ki harcoltad ezt. Semmi sem ok nélkül történik. Vagy kussolsz első naptól, v már első nap nagy lesz a pofád, és akkor nem fognak szekálni, talán még szerteni is fognak.
2016. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az is ok hogy valakinek például eláll a füle,vagy beszédhibás stb. Ezek is oknak számítanak?
2016. okt. 30. 21:21
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal nem árt senkinek hogy csendben van
2016. okt. 30. 21:22
 18/21 A kérdező kommentje:
Aki a fikájával kerget másokat az megérdemli.
2016. okt. 30. 21:23
 19/21 Ludolacra válasza:
Köszönjük! Végre valaki!
2016. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Ludolacra válasza:
Bárkit, bármivel lehet piszkálni, azzal is h vörös a haja, azzal is h bal lábas, stb.
2016. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!