Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos a hiszti?

Szerintetek jogos a hiszti?

Figyelt kérdés

Az osztályunknak van egy közös e-mail címe és FB csoportja, ahol megosztjuk egymással a fontos dolgokat. Tételek, meg stb. Az egyik tárgyból már vagy 1,5 hete felraktam(a közös e-mailra egyébként és rendesen meg van címezve, szóval eltéveszthetetlen), ami kell majd vizsgára és most jutott el addig, hogy engem leb*sszon, mert neki nem lett szólva.

A szidás azért is volt, mert hogy ő nem fog ezért felregisztrálni, meg ez nem hivatalos csatorna. Meg megtudjuk, ha olyan helyen dolgozunk mint ő(amit nem értek hogy jön a kettő egymáshoz, de ez a legkevesebb). Azt még hozzátenném, hogy az élettársa benne van a FB-s csoportban és lát mindent. Egyszerűen nem hiszem el, hogy másfél hét alatt jutott el ideáig. Állítólag csak azért tudta meg, mert beszélt az egyik csoporttárssal.


Nekem egyszerűen elképzelhetetlen ez a helyzet.


2016. máj. 4. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hivatalos csatorna? Van olyan is? Mert akkor esetleg érthető az idegesség. Nekünk pl. egyetemen volt, de egyértelmű volt, hogy ha oda kell felraknunk valamit. Egyéb esetben te max. jó fej vagy ha felraksz valamit a közös lev. listára, nem követelőzhet, senkit nem érdekel, hogy x látta-e, vagy sem.
2016. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Rejtett alany?
2016. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!