Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Külföldre költözünk, mit...

Külföldre költözünk, mit mondjak az osztálynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ennek a tanévnek a végén külföldre költözünk, osztályfőnököm már tudja, de az osztály előtt is el kell mondanom, hogy mi a helyzet. Mit tartanátok fontosnak, amit el kéne mondanom? 10.-es vagyok, nem akarok túl csöpögőset, ez még nem is búcsú lenne, csak aféle bejelentés. Nem akarom túl rövidre se fogni, mint akit nem érdekel az egész, de túl hosszan se szeretnék beszélni és részletekbe belemenni, hiszen ha érdekli őket valami, úgyis megkérdezik később. Szóval ha lenne valamilyen tanácsotok, azt megköszönném. :) 17/L

2016. máj. 6. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

"Külföldre költözünk tanév után."

Ebben minden benne van és nem túl rövid.

2016. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ez neked nem rövid, akkor érdekes felfogásod lehet. Inkább ne írnál semmit, ha nincs ötleted.
2016. máj. 6. 19:14
 3/11 anonim válasza:
100%
'Nagyon sajnálom, de külföldre kell költözzünk a tanév végén. Nagyon jó osztály voltatok , és sok sikert kívánok Nektek továbbra is! Ha felém jártok, gyertek be, én pedig remélem hogy még találkozunk! Puszi mindenkinek!' Melyik országba költöztök?
2016. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném megosztani veletek,Hogy jövőre nem fogok ide járni ugyanis külföldre költözünk.Nagyon fogtok hiányozni.szeretlek benneteket
2016. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatnánk, milyen a kapcsolatod az osztállyal? Meg egyáltalán mi okoz gondot, miért kell titkolni?


Ne a válaszolót szóld le, ha nem tudod részletesen kiírni a kérdésed.

2016. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek egy nagy bejelentést tartani? Ez csak a barátaidra tartozik és rád.
2016. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell túldramatizálni, elég ha megosztod a barátaiddal ezt a dolgot, pár napon belül úgyis az egész osztály tudni fogja... :)
2016. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem kell titkolni semmit, nem értem mi a kérdésed. Nem mondtam senkinek, amíg nem volt biztos. Most biztos, így osztályfőnököm szeretné, ha elmondanám az osztálynak.

#6 Ezzel valamilyen szinten egyetértek, viszont az osztályfőnököm szeretné, ha elmondanám az osztály előtt, hogy mi történik, mivel egy osztályközösség vagyunk. Engem személy szerint idegesíteni szokott, ha valami nagy dolgot titkol valaki az osztályban, ezért is engedek az osztályfőnök kérésének, és állok ki az osztály elé, szerintem így korrekt.


A többieknek nagyon köszönöm a válaszokat! :) Ment a zöld pacsi!

2016. máj. 6. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
#3 Németországba költözünk.
2016. máj. 6. 19:40
 10/11 anonim válasza:
#3-as vagyok. Itt nagyon sok jó válasz jött. Szerintem gyúrd össze őket 3s akkor tényleg nagyon jó lesz! ;)
2016. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!