Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Külföldre költözünk, mit...

Külföldre költözünk, mit mondjak az osztálynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ennek a tanévnek a végén külföldre költözünk, osztályfőnököm már tudja, de az osztály előtt is el kell mondanom, hogy mi a helyzet. Mit tartanátok fontosnak, amit el kéne mondanom? 10.-es vagyok, nem akarok túl csöpögőset, ez még nem is búcsú lenne, csak aféle bejelentés. Nem akarom túl rövidre se fogni, mint akit nem érdekel az egész, de túl hosszan se szeretnék beszélni és részletekbe belemenni, hiszen ha érdekli őket valami, úgyis megkérdezik később. Szóval ha lenne valamilyen tanácsotok, azt megköszönném. :) 17/L

2016. máj. 6. 19:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan elmondhatod röviden, hogy hova mentek, körülbelül mi lesz ott, szóval, hogy hol fogsz lakni, iskola kilátások, stb. Javaslatom, kérd meg Jézust, hogy menjen Veletek! Beszélj Vele. Nem kell ehhez sehova menni. Bárhol beszélhetsz vele. Bocs, ezt csak azért tanácsolom, mert én is mindenben Tőle kérek segítséget.
2016. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!