Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Mit tehetnék ilyen helyzetben? 14/L

Figyelt kérdés

Az iskolánkban minden felsős évfolyamon össze van vonva kettő osztály matekon. Nálunk is így van és van egy fiú aki kétértelmű megjegyzéseket tesz és fogdos. Sűrűn mondja,hogy szívesen játszadozna velem,letörölgetné a nyelvével a táblámat(!!) és hasonló megjegyzéseket tesz.

Tavaly is volt egy idő mikor ütögette a seggem,fogdosta a derekamat/combot.Azért tudott így fogdosni,mert fél éven át mellette ültem heti három órában.Amikor már meguntam, és visszaszóltam neki a tanár engem szidott le,hogy mért beszélek órán.

Tavaly év végére abbahagyta a piszkálásomat,de mostanában megint újrakezdte. Amikor már mindjárt kicsöngetnek,odaáll az osztály az ajtóhoz,és várjuk,hogy csöngessenek,hogy mehessünk,akkor mindig beáll mögém és úgy csap rá a seggemre.Nagy a tömeg,senki nem figyeli,hogy kinek hol a keze és ezt kihasználja. Mostanában nem csak lelkileg fáj,hanem testileg is mért erősen csap meg. Nem merek neki visszaszólni,vagy megfenyegetni,mert nálam 1,5 fejel nagyobb,sokkal erősebb. És hát roma,félek ha beszélek osztályfőnökkel,akkor megkeres a családjával és agyonvernek.


Ilyen helyzetben mit tehetnék? Az értelmes válaszokat megköszönném,mert el vagyok keseredve:( 14/L


2016. máj. 9. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, az osztályfőnökkel kellene beszélni. Én szólnék a matektanárnak is. És megértem ha félsz tőle, viszont én úgy tapasztaltam, hogy a "megkeres a családjával és agyonvernek" nem épp egy gyakori dolog. Én három cigány fiút kértem rá meg, hogy hagyjon békén nagyjából ugyanilyen helyzetben, és mind mondták, hogy majd megtalálnak. Na ebből annyi lett, hogy semennyi. Persze nem tudom, hogy ő milyen.
2016. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10

Sajnos még nem vagyok nyolcadikos!:(Tehát,még 1 év és egy hónap...😢

2016. máj. 12. 16:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2016. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!