Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tehetnék e helyzetben?

Mi tehetnék e helyzetben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mintha elárult.Van egy lány, aki a padtársam, és ki nem állhatom.A legjobb barátnőm, Kati olyan lett mint az a lány, és ezzel szemben elárult engem.Az a lány olyan, hogy 100 kg festék van rajta, olyan ruhákba öltözik 5.-esen, amiből a melle kilóg, undorítóan beszél, 10 centis magas-sarkúba jár, nagyképű.Kati átvette a stílusát, és most már ő is festi magát, undorítóan beszél, kiszekálja a többi gyereket, és ezt mind a lánytól tanulta.Most komolyan!5. osztályban szerintetek ki hord 10 centis magas sarkút(?), hát ők ketten!Undorító!És igen, elítélem azt, aki festi magát, kirakja a melleit, és mell kirakós pólóba, undorító ruhákba jár, ami nekik nem az, de nekem igen.Szerintetek ez árulás?Azóta hozzám se szól, pedig én nem csináltam semmit.

2014. máj. 14. 19:33
 1/3 anonim válasza:
Szia:) ez egy 5.-es lanytol nem normalis viselkedes...probaltal mar vele beszelni? Szerintem kerdezd meg hogy miert nem beszel veled meg ilyenek, de csakis kettesbe beszelj vele!majd irj hogy mit valaszolt:)
2014. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, és azt mondta, hogy le rib****tam, mert azt mondtam a cipőre is.Szerinted normális?
2014. máj. 16. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megmagyarázni neki, hogy te szereted őt, csak azt nem, ahogyan kinéz, mert az nem csinos, hanem ribbbancos és nem szeretnéd, ha ilyen lenne. Ha ezt idővel megérti, az tök jó, ha meg nem, akkor ne foglalkozz vele. Vannak sajnos, akik elfelejtik, hogy mi a fontos...
2014. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!