Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki volt/van ilyen helyzetben...

Ki volt/van ilyen helyzetben és ki mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a jelenlegi osztályból mindenki magasból tesz rám és mindenki egy s**gfej és soha többé sem akarok találkozni egyikkel sem egyszerűen meg akarok szűnni nekik. Ki van így aki azóta sohasem látta egyetlen osztálytársát? Es kinek milyen érzés az hogy valaki már nem él vagy egyszerűen csak nem létezik a volt osztálytársainak? Ki hogyan fogadta ezt?

2016. máj. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen...és még tart...sőt 9-ikes vagyok, igazából kurwára leszarom engem sem érdekelnek ez így van rendjén...
2016. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firedoom ***** válasza:
Na én full igy vagyok az alltalanossal
2016. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én voltam így vele még anno általánosba.Most 10.évfolyamos vagyok. Ajánlom,hogy ne beszélgess egyikkel sem,légy a visszahúzódó csendes,komoly..és rendszeresen hallgass zenét...nem mindig szükséges csapatban lenned...vagy egy másik ajánlatom,ha barátkozó típus vagy akkor ajánlom,hogy barátkozz a nálad fiatalabb vagy idősebb korosztállyal.
2016. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindet kitaszitottam.

Tobb volt osztalyom is van amikbol otthagyas ota egyikkel sem beszeltem.

2016. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!