Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most költözzek oda hozzá 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költözzek oda hozzá 3 hónap után? Volt márt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok a barátommal, és szó került arról hogy költözzek oda mert így azért elég nehéz. De nekem itt van munkahelyem, és eléggé jó állás, kicsit félek bekockáztatni, mert még annyira nem ismerem Őt, persze szeretem, de ha bármi adódna én költöznék vissza a szüleimhez állás nélkül.

2015. dec. 6. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Még halasztanám a dolgot.
2015. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is várnák még :) Ha tenyleg fontosak vagytok egymasnak varjatok meg par hónapot.
2015. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülye lennék odaköltözni. Pláne ha még jó munkám is van.
2015. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is odaköltöztem de kb egy fél év után a mostmár férjemhez csak nálunk annyi volt a különbség hogy nekem akkor nem volt munkám egy pár hónapig.
2015. dec. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

MI bő egy év után költöztünk össze, nem teljesen távkapcsolat volt mert nem kettesben ugyan de hetente találkoztunk meg egy pár ezer mail is volt közben.


ha vannak fenntartásaid (jogosak), akkor még ne.

2015. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt most komolyan itt kérdezed meg, akkor ne. Szerintem is várj még egy kicsit. Majd akkor költözz, mikor már nem kell senkitől kérdezned, mert tudod, hogy te ezt akarod és már senki véleménye sem számít.
2015. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!