Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek, ez normális?

Szerintetek, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy miért kell lenézni egy tanárnak,a diákot?Egy olyan esetben hogy mi akar lenni...

Szóval megkérdezték tőlünk hogy ki mi akar lenni.Aki mondjuk azt mondta hogy régész,vagy grafikus és KETTES TANULÓ azt dicsérgették.De aki a képességeikhez való,reális elképzelést mondtak,azt már azonnal lekezelő mondattal ítélték,és lenézték.Én mondjuk csak egy boltos szeretnék lenni egy motoros boltban.:) Igaz olyan tanuló vagyok,hogy jobb állásom is lehetne a jövőben,de én ezzel szeretnék foglalkozni.Ezért miért kell lenézni a diákot?szóval lassan az lesz hogy a gyerek azt mondja hogy hercegnő akar lenni,és akkor már ő tökéletes,de aki egy normálisabb állást mond az egy kalap sz.r....


2016. máj. 31. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A tanárok mindig is felsőbbrendűnek találták magukat és magukon kívül mindenki egy sz.r. (tisztelet a kivételnek akik normális tanárok, azoktól elnézést az előbbi mondat miatt) Ez nálunk is megvan, de épp az ellenkezője.

Ez egy személyes eset... Én pszihologus szeretnék lenni és az osztályfőnököm majdnem lehurrogott hogy ne álmodjak ilyen nagyokat mert semmi haszna nem lesz. Gratulálok neki szép bíztatás de azóta nagyon keményen tanulok a céljaim eléréséhet hogy majd megmondhassam neki hogy tessék ez lett belőlem. Én is leszartam anno ennek az osztályfőnökömnek a véleményét és tedd te is ezt. Lehetnél más is de te boldog akarsz lenni. És ez számít hogyha te motoros boltban akarsz dolgozni akkor én sok sikert kívánok hozzá. :) És ne feledd senki nem mondhatja meg mekkorát álmodj magadnak :)

2016. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod,és a kedves szavakat!:)

Jól esnek!Mindenki maga döntse el hogy mi szeretne lenni!És úgy tanuljon. Nekem csak az nem tetszett hogy majdnem meg akarja szabni hogy mi lehetsz,és mi nem.

2016. máj. 31. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs mit és kitartás :) Ne hagyd hogy feltételeket szabjanak :)
2016. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én amikor 8. ban aztmondtam hogy tanár akarok lenni minden tanárom kinevetett lehet hogy ehez a kettes átlagnak is köze volt na mindegy elmentem egyetemre ful 5-ös tanuló voltamelvégeztem sikeresen az egyetemet és a mai napig tanár vagyok .Én egyebkent tamogatom minden ilyen ötletét a diákjaimnak
2016. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó biztos nem nyelvtan tanár lett XD
2016. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!