Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez korrekt volt?

Szerintetek ez korrekt volt?

Figyelt kérdés

Általános iskolába járok, felsőbe. Az osztályfőnökünk (férfi) azt mondta a fiúknak, hogy hogyha a 2. félévben is ennyi balhé lesz velük nem viszi el oszt.kirándulásra őket.

Kb. 2 hónapja derült ki véglegesen, h a fiúk nem jönnek. Ez oké, nem halunk bele. Pár hete meg az, h nem lesz ottalvós. Ezt is még elfogadjuk, mert azt mondta, h majd elvisz moziba vagy színházba minket.

Mostmár ott tartunk, h nem megyünk sehova, mert mi mindig rosszak vagyunk. Nem értem, miért vetődik ki ez ránk is.. Amúgy észrevettük az osztállyal (12-en vagyunk, szóval elég 'családiasan'), hogy mikor rosszba vagyunk egymással akkor minden tanár szeret minket meg megdicsér, odajön hozzánk szüniben. Amikor meg szeretjük egymást, meg elvagyunk egymással akkor folyton szidnak. Fura.

Ti mit gondoltok erről? Valakivel volt már ilyen, vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?! Köszönök minden választ előre! Ja, és bocsi, h hosszúra sikeredett.


2016. jún. 5. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szülőként én biztos elleneztem volna, hogy kivételezés legyen, hogy fiúk maradnak, lányok mennek... pl. osztálypénzt a fiúk miért fizették, mi jogon vonja meg tőluk a kiránduláshoz való jogot, stb. és azt sem lehet konkrétan bizonyítani, hogy minden fiú rossz és minden lány jó... elég gáz tanárotok van...azért tart itt az oktatás, mert egyesek nem tudják megfelelően elvégezni a munkájukat...
2016. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, folyton a magánéletéről beszél. Elég unalmas és idegesítő tud lenni.
2016. jún. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!