Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bunkóság az hogy az egyik...

Nem bunkóság az hogy az egyik osztálytárs nem karolt át az osztályképen?

Figyelt kérdés
Egymás mellé állítottak minket, igazából ő utál engem, gúnyolódik rajtam, én az osztálykép kedvéért átkaroltam, mert a fotós ezt kérte, de ő meg nem. De a másik lányt sem, akit szintén mellé állítottak.
2016. jún. 6. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Maga a viselkedése, amit leírtál, eleve elég bunkó, az, hogy nem karol át, nem érdekes.
2016. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Látom megy az élet...
2016. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legalább nem csak én vagyok ilyen szituációba, engem is utálnak sokan az osztályból, ami undorító dolog szerintem.

Lehetséges, hogy az, hisz engem még az se karolt át, aki mellett 4 éven keresztül tűrtem és hallgattam.

De olyan jó, hogy már vége lett ennek az egésznek.

2016. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy jobb oldalamról átkarolt egy másik lány, csak az a lány nem aki bal oldal állt, még előtte hisztizett egy sort hogy nem akar mellettem állni sem, és hogy én biztos koszos és mocskos vagyok.
2016. jún. 6. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Ezen mit hisztizel? Minek karolgasson át az ellenséged? Te neked miért lenne ez jó? Amúgy saját magáról állított ki bizonyítványt ezzel.
2016. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért szerintem egy kép erejéig megerőltethette volna magát, amúgy megh én is utálom őt, de a kép miatt eltekintetem ettől.
2016. jún. 6. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem cseszegetesbol, de hany evesek vagytok? Ez a "fujj nem allok az XY melle, mert biztos koszos" kb. 10 eves szintnek felel meg, de akkor is neveletlen jellemre utal. Ha ennel idosebb mondja, az raadasul meg ostoba es bunko is. Ne foglalkozz vele, sajat magat minositette ezzel.
2016. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert miért kellene álszenteskedni egy képen? utáljátok egymást ,ott is látszódjon nyugodtan.
2016. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2016. jún. 6. 18:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Na hat 15 evesen foleg lenyelhette volna a bekat, plane, hogy te is megtetted -.-" szanalmas, eretlen kis csitri. De ez az o szegenysegi bizonyitvanya, nem a tied.
2016. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!