Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon miért utálhatnak az...

Vajon miért utálhatnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mindig egyedül ülök az iskolapadban, senki nem akar a barátom lenni. Volt olyan lányok, akik rövidebb ideig barátkoztak velem, de ennyi, utána otthagytak. Alapjába véve félénk és visszahúzódó vagyok. Ha beszólnak nem merek visszaszólni, mert egyedül vagyok, úgy se állna senki se mellém. Azon is élvezkednek hogy én még szűz vagyok. Hiába szóltam az osztályfőnökömnek, neki annyi volt a válasza hogy menjek pszichológushoz. Különös akkor ők a normálisak, csak nekem van szükségem pszichológusra? Tehát védeni soha nem védett volna meg az osztályfőnököm. Az egyik lány még olyat is mondott rám, amikor szóltam hogy a tolltartóját a padján hagyta, azt mondta ne hogy a leprás kezemmel hozzámerjek nyúlni. Pedig nem vagyok ápolatlan.
2016. jún. 6. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hányadikba jártok... általános iskolában még gyakori az ilyen, középsuliban inkább ,ár az összetartozás jellemzi az osztályközösséget, igaz, ott sincs mindenki mindenkivel jóban, de nincs ez a nagymértékű kirekesztettség
2016. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általános iskolában és gimiben is ez van velem.
2016. jún. 6. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha otthagytak akkor annak oka van, érdemes volna kideríteni hogy mi. (kinézet, származás, stílus, szokás, viselkedés, stb..)

Meg annak is hogy van az egész világ, meg te.

Aztán azért vagy kirekesztve, mert kirekesztett vagy. És az meg azért van, mert nem illeszkedtél be.

Nem feltétlenül a te hibád, de LEHET hogy tehetsz ellene, de az is lehet hogy kifogtál egy csapat 1d10tát, és.. ez van :D


Másik iskola nem opció? Hátha ott jobb.

2016. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem utálnak. Csak élvezik hogy valakin levezethetik az önbizalomhiányukból adódó uralkodási kényszert. Ne hagyd. Ki kell állnod magadért. Egész életedben arra akarsz várni hogy valaki majd valaki biztos elvégzi helyetted a piszkos munkát, addig meg majd csak lesz valahogy? Állj a sarkadra!

Bytheway, büszke lehetsz arra hogy szűz vagy. Neked fél órádba tellne behozni a "lemaradást", de ők már SOHA nem lehetnek olyanok mint te.

2016. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A népszerűség az önbizalommal kezdődik. Ha te elfogadod es szereted magad, ők is elhiszik rólad. Viszont ha az orruk alá dörgölöd a gyengeséged, csak kihasználják a sajat szórakozásukra.
2016. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátad mögött könnyű ilyeneket terjeszteni,szerintem ők ápolatlanok..
2016. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Alapjába véve félénk és visszahúzódó vagyok. Ha beszólnak nem merek visszaszólni, mert egyedül vagyok, úgy se állna senki se mellém."


Vannak olyan degenerált barmok, akiknek nem kell különösebb ok, hogy kiközösítsenek, ennyi már bőven elég nekik.

2016. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Ha a következő évben jön egy új osztálytárs az osztályba, akkor ragadd meg az alkalmat - hogy ő nem ismer senkit - az első nap, és beszélgess vele, barátkozz vele, nyerd meg magadnak, hogy a továbbiakban ne legyél egyedül. Ezt az egy hetet, meg a mi még hátravan az idei tanévből, bírd ki valahogyan..
2016. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!