Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ha az...

Mit csináljak hogy ha az osztálytársaim kigúnyolnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy az ok ebben keresendő, de csendes, visszahúzódó lány. Ha felelek akkor általában mosolyogni szoktak, még akkor is ha nem mondok hülyeségeket. Beszoktak nekem szólogatni, illetve olyanokat kérdeznek hogy szűz vagyok-e még?, amire nem válaszolok soha. De volt már olyan is hogy papírgalacsinokkal vagy pénzzel dobáltak. Amikor jó osztályzatot kapok pl. magatartásból lehurrogják a tanárt hogy én nem érdemlem meg az 5-ös magatartás. Hozzátenném én soha senkit nem bántottam meg pedig.
2016. máj. 23. 21:31
1 2
 1/11 Firedoom ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Iskolaváltás, de gyorsan!

Ha túl sokáig folytatódik a gúnyolódás, akkor az az önbecsülés és a tanulmányi eredmények rovására megy - saját tapasztalatból tudom.

Ha érdekel a történetem, akkor írj privátot.

2016. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 éves és lány.
2016. máj. 24. 07:13
 4/11 anonim ***** válasza:
#2-nek igaza van. Velem is ugyanez volt. Fizikailag sok bántást nem kaptam, de annál többet lelkileg. Új suliba mentem, nem rendes középiskola, de nekem nagyon bejött, kevesen vagyunk de mindenki szeret mindenkit és nem kell minden nap bemenni. Ugyan úgy leérettségizek ahogy mindenki más, de nekem ez sokkal jobb. Az osztálytársaid nem fognak megváltozni, neked pedig minden nap egy túléléssé válik, vagy már az is. Ne tedd tönkre magad ez miatt. Nekem is írhatsz privátot, szívesen mesélek a suliról vagy az én helyzetemről.
2016. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hagyjam ott az iskolát? Már nem olyan sok van hátra. Amúgy mindennapos rosszul létekkel megyek az iskolába, ideges, feszült vagyok.
2016. máj. 24. 07:34
 6/11 Firedoom ***** válasza:

Merd ossze a kettot. Mindennapos rosszullét es kínszenvedés szemben a meg hatralevo idővel. Azt, hogy megeri neked kell eldontened.

Viszont az iskola váltás is két elu kard. Tolunk két baratom is elment a 4ev alatt, de mind a ketto dicseri az új sulijat (Teny, hogy az előzőnél nehezen lehetett volna rosszabb :'D), de van olyan ismerősöm akit az új helyen ugyan ugy megalaztak.

Es mi lehet akkor ha maradsz? Megpróbálsz beszelni veluk, hogy hagyjanak beken? Ezt az utat en is probaltam, de nem mukodott. Engem kb mar egy eve beken hagynak es nyugodt életem van. Elkezdtem gondolkodni, hogy mitol javult meg. Leszartam a többieket? Magamat adtam es mar nem akartam megfelelni nékik? Persze ezek is fontosak, de a fő indok nem ez. Szep sorban kirugtak oket/megbuktak.

Biztos nem vagy teljesen egyedul az osztályban. Csak van valaki aki kiáll erted. Vagy az evfolyamban, akárhol?

2016. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül vagyok, barátaim sincsenek. Meg szerintem máshol is kigúnyolnának.
2016. máj. 24. 11:44
 8/11 Firedoom ***** válasza:

Ilyen hozzáállás mellett valoszinu. "Mashol is kigunyolnanak" kapd ossze magad es eroltess fel egy kis optimizmust! Változás csak akkor lesz ha tesz erte az ember!

Kezdetnek keress legalabb egy normalis embert akivel eluthezed az idod az osztályban utana nem lenne rosz, ha utana jarnal a szivatasok okának. Van e rólad valami pletyka vagy hasonlok.

2016. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ookami-sama válasza:
Szia! Nem igazán ismerem a személyiséged, de én 16 vagyok, ugyan így baszogattak amikor 15 voltam, én felvettem a póker arcot, hagytam hogy azt csináljanak amit akarnak és a sulin kívül barátkoztam, akkor szerzett barátaim tényleg a barátaim lettek és nagyon jól megvagyunk stb. Ha kötélből vannak az idegeid akkor csak csinálj úgy mintha nem lennének. Ha olyan csendes lány vagy aki nem annyira ellenálló (Nem bántásból mondom, csak az emberek nagy része ilyen) akkor suli váltás, vagy beszélj a tanárokkal hogy csináljanak valamit. Üdvözletem, jobbulást!
2016. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ookami-sama válasza:
(Mondjuk azt hozzá teszem, hogy kötél idegeim vannak mert kis korom óta mindenki szenyózott velem amit kénytelen lettem megszokni, annyit ajánlok hogy keress valami hobbit ami leköt. Én 2 éve motorozok, azóta kissé sem zavar ha genyóznak, mert várom a nap végét hogy elmehessek haverokkal motorozni, őrültködni. Ezért lehet hogy a válaszom semmit nem segít, bocsi :D)
2016. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!