Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erősebbek piszkálnak a suliban...

Erősebbek piszkálnak a suliban. És már nagyon idegesítenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap piszklának ok nélkül.. csak akkor szólok hozzájuk ha kérdeznek valamit Pl multkor filmet néztünk és fényképezgettek és azon röhögtek de akkor is egy szót nem szoltam hozzájuk Ma azért piszkáltak mert mondtam hogy nem megyek ebédelni. Tanárnak meg nem akarok szólni mert akkor azért fognak piszkálni + még lehet meg is vernek. Mit tegyek?

2016. jún. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
edzél
2016. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inessential ***** válasza:
Miért van ennyi gyökér osztály...
2016. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az erősebbek mindig is szerették a gyengébbet bántani. Mert a gyengébbet könnyű. Az állatvilágban is az erősebb állatok vadásznak a gyengébbekre. Egy vele egy szinten lévővel vagy nála erősebbel szemben úgyis tudja hogy alul maradna.

A lényeg hogy sok ember még mindig az állatok szintjén van hiába beszél és gondolkozik legalább részlegesen. Megvan az ösztön és az agresszió.

Én kicsit hosszúra nyújtottam de ahogy az előző mondotta volt el kell kezdened keményen edzeni. Hogy nagyobb darab legyél vagy legalább tanulj valamilyen küzdősportot és amikor már elfogadható vagy benne tarts nekik belőle bemutatót ha tettlegességig mennek.

Elérheted másképpen is hogy tiszteljenek mint például ha osztályelső leszel de ez még mindig nem garancia semmire mert lehet akkor azért akarnak majd megverni.

Üdv az állatvilágban.

2016. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fényképeznek jelentsd fel őket ^^

Egyébként meg vegyél két üveg sört és keress egy utcai cigányt. Az majd ellátja a bajukat.

2016. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használj szakszavakat. Kicsit gyakorolj nyelvtanból. Aztán mikor azt sem tudják hogy mit mondtál ők fognak égni. Vagy legalább is békén hagynak. Nálam ez bevált. Sok sikert!
2016. jún. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
eleg szar h mindig a helyesirasra mentek :/ nekem is volt egy hasonlo kerdesem es en is megkaptam :D am sztem sem jo otlet ha szolsz a tanaroknak,akkor tenyleg lehet megvernek.ha van valami olyan ismerosod akitol felnenek neki szolhacc :D nalam ez bevalt.de ha nincs akko nem tudom :/ azert szoritok es csak befejezik :)
2016. jún. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!