Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megaértettem az osztálytársaimat?

Megaértettem az osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Megvan a magam köre az osztályban,a többiekkel nem beszélgetek.Az egyik haverom írt az osztcsoportba,én meg azt hittem,hogy nekem írt.Válaszoltam rá.A kérdés az volt,hogy ki jön ide meg ide.Én pedig azt írtam hogy pl.Istvánka,Balázska. Szóval oda tettem egy kicsinyítőképzőt.Megharagudhattak,vagy egy szimpla mondatnak is vehető?Nem igazán bírom őket,azért írtam ezt.
2016. jún. 8. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének tettél oda kicsinyítőképzőt? Tisztára a dedóban érzem magam egy pillanatra..
2016. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hányadikosok vagytok?
2016. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10.;bántó lehet?ők is kibeszélnek a hátam mögött.
2016. jún. 8. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kibeszélnek akkor ennyit meg is érdemeltek.
2016. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha eddig kibeszéltek, ezután is ki fognak, tök mindegy, mit mondasz.
2016. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát elég gáz. Ebből igazából leszűrhetik, hogy velük nem beszélgetsz, mégis rossz véleménnyel vagy róluk.
2016. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!