Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az osztályfőnökömnek, meg az osztálytársaimnak és én vagyok szemét?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy lebukott hozzánk 9.-ben egy kisebbségi gyerek, aki ilyen tipikus cigány, mindenkinek beszólogat, alpárian beszél...De a többiek is ilyenek nagyrészt (szakközépiskola..), én meg félénkebb vagyok és ezért rájött, hogy nekem akármit mondhat, úgyse szólok neki vissza. Ezzel még annyira nem is lett volna baj, mert simán figyelmen kivül hagyom meg elengedem a füleim mellett, amiket mond, de mostmár a többieket is ellenem forditotta..Még az osztályfőnököt is. Az osztályfőnök rendszeresen veszekszik velem az osztályfőnöki órákon, amiért nem segitek a többieknek tanulni. Ugyanis ez a cigány gyerek meg a haverjai ilyen "6 tantárgyból állok bukásra, de nagyivből leszarom" tipusú emberek, én meg jobb tanuló vagyok és volt, hogy irtunk egy tantárgyból, ők meg óra előtt kitalálták, hogy majd a 10 perces szünetemet arra áldozom, hogy nekik magyarázom, mert nem értik :D Én meg mondtam, hogy tőlem ne kérjenek semmit. Vagy dogáknál direkt mellém ültek, hogy leshessenek rólam meg mondták, hogy majd súgjak nekik :"D Persze ennyire hülye én se vagyok...És fel voltak ezen háborodva, hogy én nem segitek nekik, aztán rögtön mentek is az osztályfőnökhöz panaszkodni, akitől jött a sok leb4szás...Mostanában főleg, mert jövőre leszünk 12.-esek és most meg van áldva az érettségivel, meg szerintem ő is tudja, hogy ezek soha nem fognak leérettségizni, legalább is nem maguktól, ezért állandóan mondja nekem meg más okosabbaknak az osztályból, hogy segitsünk már nekik tanulni az érettségire...

De nem értem, miért várja el ezt tőlem, mikor ők állandóan úgy beszélnek velem, mint egy kutyával (csak hogy pár példát emlitsek, csicskának szólitanak, vagy volt, hogy az a gyerek a szemembe mondta, hogy "olyan gusztustalan vagy, hogy hányingerem van, ha rád nézek", aztán ezen röhögtek..), állandóan kibeszélnek, kiröhögnek, ezek után meg még én vagyok a szemét, amiért nem segitek nekik semmiben? Ha ők bunkók velem, miért kéne értük tennem bármit is? Sőt, én lennék a legboldogabb, ha végre nem ilyen szar tanáraink lennének, akik azért átengedik őket minden évben csupa 1-essel, mert év végén, lezárás előtt pár órával visznek két kiselőadást meg power point bemutatót, hanem végre megbuktatnák őket a f4szba. Volt olyan is, hogy az osztályfőnök megmondta, hogy szerez nekünk egy szabad termet, ahol kémia szakkört fogunk tartani az utolsó óra után és majd én is elmegyek és elmagyarázom nekik, hogy én hogy oldom meg a feladatokat, ha pedig nem megyek, ne is várjam, hogy 5-öst kapjak szorgalomra..Fú, most ezzel jól kicseszett velem. Meg mondtam is, hogy hogyne, majd biztos azért maradok itt 7. óra után, hogy ezeknek magyarázzam azt, amit ők is képesek lenének megtanulni, otthon, egyedül, ha kicsit is megerőltetnék magukat..

Egyébként az osztályfőnöknek is meséltem arról, amit csinálnak velem, erre az volt a válasza, hogy hát ő megmondta már 9.-ben, a gólyatáborban, amikor nem mertem odamenni beszélgetni senkihez, hogy igy ki fognak közösiteni! -.-

Hogy létezhetnek ennyire kretén emberek?

18l


2016. jún. 10. 17:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem te vagy a szemét, sőt, nagyon is neked van igazad! Teljesen jól látod, ez miatt ne is érezd rosszul magad. És bocsánat a kifejezésért, de ők meg rohadjanak meg. ^^ 18/L :D
2016. jún. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod segíteni csak annak lehet, aki elfogadja és ő maga is változni akar, vagy a te esetedben érteni az adott tananyagot. Ezen a bandán én sem segítenék, ugyanis tisztán látszik, hogy nekik nem a tudás, hanem jobb jegy kell. Ebből a leírásból nekem még az jött le, hogy a tanárod azt várja, hogy te majd elmagyarázod azt, amit neki kéne. Mert ilyen erővel ezeknek a kölyköknek ő is tarthatna korrepetást vagy ilyet. Szerintem koncentrálj a saját tanulmányaidra, az meg ne érdekeljen mit mond az ofő.
2016. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!